Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ସହ ହିରୋଇନ ସୋମାଲିନ (Somalin Parida) କିପରି ମଜା ନେଉଛନ୍ତି – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଟ୍ଵିନ ଶିଷ୍ଟର ଭାବେ ପରିଚିତ ଥିବା ଜାଙ୍କଲିନ ପରିଡା ସୋମାଲିନ ପରିଡା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଭାବେ ଜାଣିଥିବେ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଏକାଠି ହୋଇ ରିଆଲିଟି ସୋ ରେ ଏକାଠି ହୋଇ ବିଜେତା ହେବା ପରେ ଏକାଠି ହୋଇ ଏକ ଧାରାବାହିକ ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଓ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ହେଉଛି ଜୀ ସାର୍ଥକ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ମୋ ଜେଜେମା ରେ । ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ଉଭୟ ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ।


ଏହି ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଉଭୟ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଥିଲେ ଓ ଏହି ଦୁଇ ରିଅଲ ଲାଇଫ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଗତ ଗତ କିଛି ମାସ ତଳେ ଜାଙ୍କଲିନ ବିବାହ ଘର ସରିଯାଇଥିଲା ସେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଅରବିନ୍ଦ ଭଲ ପାଇ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଓ ବିବାହ ପରଠାରୁ ଉଭୟ ଅଲଗା ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଜାଙ୍କଲିନ ଓ ଅରବିନ୍ଦ ଉଭୟ ଓଡିଶା ଛାଡି ହାଇଦ୍ରାବାଦ ରେ ରହୁଛନ୍ତି ।


ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହାରି ଭିତରେ ସୋମଳିନ ଙ୍କ ର ମଧ୍ୟ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ବିବାହ ଘର ହେବା ଯାଉଛି ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ନିର୍ବନ୍ଧ ସରିଯାଇଛି ଯାଇଛି । ସୋମାଲିନ ଙ୍କ ହେବା ଯାଉଥିବା ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ନିଶିତ , ତେବେ ନିଶିତ ନାଏକ ଙ୍କ ଘର ହେଉଛି ଯାଜପୁର ଓ ଯାଜପୁର ଏକ ମନ୍ଦିର ରେ ନିଶିତ ଓ ସୋମଳିନ ଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିଲା ।

ତେବେ ଏହା ବେସ ଧୁମଧାମ ରେ ପାଳନ ହୋଇଥିଲା ଏହି ନିର୍ବନ୍ଧ ରେ ଉଭୟ ଙ୍କ ପରିବାର ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ନିର୍ବନ୍ଧ ପରେ ସୋମାଲିନ ନିଜ ଭାବି ସ୍ଵାମୀ ସହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ସକ୍ରିୟ ରହୁଛନ୍ତି ଓ ବହୁ ସାରା ମଜାମସ୍ତି କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଓ ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଆମର ଏହି ପେଜ ରେ ଉଭୟ ଙ୍କ ମଜା ମସ୍ତି କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶାଶୂ ଘରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନଙ୍କୁ (Somalin Parida) ଖୁଆଇ ଦେଲେ ଶାଶୂ ଓ ନଣନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *