Breaking News

ଯାତ୍ରା ଡ୍ୟାନ୍ସ କୁଇନ ସୋନୀ (Sony) କହିଲେ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଅକୁହା କଥା, ଆମେ ଦେଖେଇଲେ ଲୋକ ଦେଖିବେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଏମିତି କଳାକାର ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଯିଏ ଜଲିଉଡ ରେ ନିଜ ଜବରଦସ୍ତ ନାଚ ଦେଖାଇ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ।ସେହି ଭଳି ଜଣେ କଳାକାର ହେଉଛନ୍ତି ଯାତ୍ରା ଜଗତ ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନି , ତେବେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ବହୁତ କମ ଲୋକ ଜାଣିଥିବେ କାରଣ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ କେବଳ ଯାତ୍ରା ଜଗତ ରେ ନାଚ ଦୃଶ୍ୟ ରେ ଆସି ଜବରଦସ୍ତ ନାଚ ଦେଖାଇ ଲୋକ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଆଜି ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା


ତାହେଲେ ଯାତ୍ରା ଜଗର ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଗାୟିକ ବିଜୟ କୁମାର ଙ୍କ ମାଧ୍ୟମ ରେ ସେ ଜଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ସେ କୋଣାର୍କ ଗଣନାଟ୍ଯ ରେ ଲିଡ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଭାବେ ନିଜ କ୍ଯାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ସେହି କୋଣାର୍କ ଗଣନାଟ୍ୟ ରେ ନିଜ ନାଚ ଜାରି କରିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ସୋନି ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଦର୍ଶକ ମାନେ ତାଙ୍କ ତାଙ୍କ ନାଚ କୁ ବେସ ପସନ୍ଦ କରି ଥାନ୍ତି ଓ ସେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର କୋଣାର୍କ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ଓ ସେହି ଗଣନାଟ୍ୟ ରେ ନିଜ କ୍ଯାରିୟର ଶେଷ କରିବେ । ତେବେ ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ରେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ।

ତେବେ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ଦୁନିଆ ରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରି ନ ଥାନ୍ତି , ତେବେ ଅଭିନୟ ନ କରିବା ର କାରଣ ସର୍ବସମ୍ମୁଖ ରେ କହି ନାହାଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ କ-ମ୍ପ୍ର-ମା-ଇ-ଜ କଥା କୁହା ଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଏହି କ-ମ୍ପ୍ର-ମା-ଇ-ଜ ଅର୍ଥ ହୁଏ ତ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣି ପାରୁଥିବେ , ତେବେ ନିଜ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ଆଗ ରେ ସେ କମ୍ପ୍ରମାଇଜ କରିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛୁକ ହେଲେ ନହିଁ ଓ ସେ ସେହି ଦିନ ଠାରୁ ଗୋଟିଏ ଜିଦ ରେ ଜଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ପାଦ ଦେଇଛନ୍ତି ।


ତେବେ ସେ ସେହି ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ରେ ସବୁଠୁ ବଡ କଥା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦର୍ଶକ ମାନେ କୁହନ୍ତି ନି ଯେ ତମେ ଏହି ଭଳି ହ-ଟ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିକି ଆସ ଆମେ ମାନେ ନାଚ ଦେଖିବୁ ବରଂ ନାଚ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ ସେ କେଉଁ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କ ସମ୍ମୁଖ କୁ ଆସିବ , ତେବେ ଏହି ଭଳି ଅନେକ କିଛି କହିଛନ୍ତି ସେହି ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ରେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶାଶୂ ଘରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନଙ୍କୁ (Somalin Parida) ଖୁଆଇ ଦେଲେ ଶାଶୂ ଓ ନଣନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *