Breaking News

ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ସହ କିପରି ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କଲେ ଓଡିଆ ହିରୋଇନ ଜାଙ୍କଲିନ (Janklin) – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଧାରାବାହିକ ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଅଭିନୟ ଦୁନିଆ ରୁ ଦୂରେଇ ଯିବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି , କେତେବେଳେ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକ ପାଇଁ ଲାଇଭ ଆସୁଛନ୍ତି ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ର ମଜାମସ୍ତି କରୁଥିବା ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ କୁ ନେଇ ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଯୋଡି ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ କୁ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଚର୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି ଓ ଏହି ଦୁଇଜୋଡି ଙ୍କ ଅଭିନୟ ଆଉ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନାହିଁ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଓଡିଶା ଛାଡି ହାଇଦ୍ରାବାଦ ରେ ରହୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ହେଲେ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଯୋଡି ଅରବିନ୍ଦ ଓ ଜାଙ୍କଲିନ ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି କିଛି ଧାରାବାହିକ ରେ ଏକାଠି ହୋଇ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଓ କିଛି ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଲଗା ଅଲଗା ଚରିତ୍ର ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଉଭୟ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ରୁ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲପାଇ ଥିଲେ ଓ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ବିବାହ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି , ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ସବୁଦିନ କିଛି ନା କିଛି ଭିଡିଓ ହଉ ବା ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଥାନ୍ତି ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଜାଙ୍କଲିନ ଓ ଅରବିନ୍ଦ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ରେ ରହୁଛନ୍ତି ଓ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ରେ ରହି ମଧ୍ୟ ଉଭୟ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକ ମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ତଳେ ଜାଙ୍କଲିନ ଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ହୋଇଥିଲା ଓ ନିଜ ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି ରେ ସ୍ଵାମୀ ଅରବିନ୍ଦ ବେସ ଧୁମଧାମ ରେ ପାଳନ କରିଥିଲେ ଓ ଏହି ପାଳନ କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶାଶୂ ଘରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନଙ୍କୁ (Somalin Parida) ଖୁଆଇ ଦେଲେ ଶାଶୂ ଓ ନଣନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *