Breaking News

ମମିତା ଘଟଣାରେ ଫୁଣି ଏକ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଖୁଲାସା, ଏବେ ସ-ନ୍ଦେ-ହ ରେ ଦୁଇ ବଙ୍ଗାଳୀ ଦାଦା – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଆସି ଯାଇଛି ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ମମିତା ମେହେର ଙ୍କୁ ନେଇ , ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହାର ତଦନ୍ତ ବେସ ଜୋରସୋର ଚାଲିଥିବା ସମୟ ରେ ଏହି ତଦନ୍ତ ରେ ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଅଛନ୍ତି ବଙ୍ଗାଳୀ ଦାଦା । ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସୁଛି ଯେ କିଏ ସେହି ବଙ୍ଗାଳୀ ଦାଦା , ମମିତା ଙ୍କ ହ-ତ୍ୟ କାଣ୍ଡ ରେ ଏହି ବଙ୍ଗାଳୀ ଦାଦା ଙ୍କ ଭୂମିକା କଣ ରହିଛି ।

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ର କେବଳ ଜଣେ ନୁହେଁ ବରଂ ଦୁଇ ବ୍ୟକ୍ତି କୁ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବଢୁଛି ସ-ନ୍ଦେ-ହ , ଏମାନେ କଣ କିଛି ଦେଖିଥିଲେ କି , ମମିତା ହ-ତ୍-କା-ଣ୍ଡ କୁ ନେଇ ଦିନ କୁ ଦିନ ନୂଆ ନୂଆ ମାମଲା ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଛି ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଦୁଇ ବଙ୍ଗାଳୀ ଦାଦା ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ ପୋଲିସ ଏମାନ ଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରିଛି , ତେବେ ଏହି ଦୁଇ ଯଦି ଓଡିଶା ବାହାର ର ତାହେଲେ କଣ ପାଇଁ ସେମାନ ଙ୍କୁ ସାକ୍ଷୀ କରାଗଲା , ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ରେ ପୋଲିସ ଅଧିକ ଅଧିକ ରୁ ଲୋକ ଙ୍କ ର 164 ରେକର୍ଡ କରୁଛି ପୋଲିସ ।

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ 10ଜଣ ଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ ସରିଯାଇଛି ଓ ଏହି 10 ଜଣ ମଧ୍ୟ ରୁ 1 ମହିଳା ଅଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଉ ଯାହା ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ ଗୋବିନ୍ଦ 5 ରୁ 6 ଟା ସିମ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲା ଓ ଏହି ସମସ୍ତ ସିମ ଅନ୍ୟ ମାନ ଙ୍କ ନାମ ରେ ରହୁଥିଲା , ତେବେ ସେହି ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ଖୋଜି ଖୋଜି ଅଣୁଛି ପୋଲିସ ।

ତେବେ ମମିତା ଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ଗୋବିନ୍ଦ 7 ହଜାର ଟଙ୍କା ଡିପୋଜିଟ କରିଥିଲା ଓ 8 ତାରିଖ ଦିନ ମମିତା ଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟ କରିଥିଲା । ସେହି ଟଙ୍କା କୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ବହୁ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସୁଛି ଯେ ଗୋବିନ୍ଦ କଣ ପାଇଁ ମମିତା ଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ପଇସା ଡିପୋଜିଟ କରିଥିଲା , ତେବେ ଏହି ଭଳି ସବୁ ଜଣା ପଡିଥିଲେ ପୋଲିସ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖି ନହିଁ , ତେବେ ଦେଖାଯାଉ ଆଗକୁ କଣ ହେଉଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆସିଗଲା ସ୍କୁଲ ଖୋଲିବା ଫାଇନାଲ ତାରିଖ ଏହି ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ କଲେଜ ..

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଏବେ ଏବେ ଆସିଲା ବଡ଼ ଖବର ସରକାର ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଦେଇଛନ୍ତି କେବେ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.