Breaking News

ସିରିଏଲ ବନ୍ଦ ହେବା ପରେ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସାରା (Saara ) ଙ୍କ ସହ ପୁରୀରେ ମଜା କରୁଛନ୍ତି ହିରୋ ସାଇ (Suman) – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଧରାବହିକି ଦେଖିଥିବେ , ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଗୁଡିକ ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ମାନେ କାଲି କୁ ତ ନିଶ୍ଚୟ ସରିବ ଓ ଏହି ଧାରାବାହିକ ସାରିବା ପରେ ଯେତିକି ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରାଇ ଥାଏ ତାହା ଦର୍ଶକ ମାନେ କେବେ ବି ଭୁଲନ୍ତି ନହିଁ ଓ ସେହି ଧାରାବାହିକ ଟି କୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ସଦା ସର୍ବଦା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମନେ ରଖିଥାନ୍ତି । ତେବେ ସେହିଭଳି ଏକ ଧାରାବାହିକ ହେଉଛି ତରଂଗ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ କୁଆଁରୀ ବୋହୁ ।


ଆପଣ ମନେ ନିଶ୍ଚୟ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି କୁ ଦେଖିଥିବେ , ତେବେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ବହୁତ କମ ଦିନ ରେ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇ ପାରିଥିଲା । ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ସରିଯାଇଛି ଓ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଯେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ସାଇ ନିଜ ଅଭିନୟ ଛାଡିବା ପରେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ଜାଣିବା ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ କୁନାରୀ ବୋହୁ ରେ ସାଇ ଙ୍କ ଜବରଦ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖିଥିବେ , ସାଇ ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ନିଜେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ହେବା ସହିତ ଧାରାବାହିକ ଟି କୁ ମଧ୍ୟ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଥିଲା । ସାଇ ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ସୁମନ , ତେବେ ସୁମାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଓଡିଶା ର ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ଓ ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କ ର ଅତି ପ୍ରିୟ ମଧ୍ୟ ।


ତାହେଲେ ଅଭିନୟ ଛାଡିବା ପରେ ସାଇ ବା ସୁମନ ନିଜେ ଏକ ଯୂଟ୍ଯୂବ ଚ୍ୟାନେଲ ଖୋଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ସୁମନ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ନିଜ ପ୍ରେମିକା ସାରା ଙ୍କ ସହିତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି ଓ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଏକାଠି ହୋଇ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନ ରେ ବୁଲୁଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସରକାର କଲେ ବଡ଼ ଘୋଷଣା ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ଦମନ ଫିଲ୍ମ ସରକାର ଦେବେ ପଇସା ଦେଖନ୍ତୁ ଏହାକୁ ସୁଣିଲାରେ Babushan କେତେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି !

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଅର୍ଥାତ୍ ଦିନ କୁ ଦିନ ବଢି ଚାଲିଛି ଦମନ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଦମନ ର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.