Breaking News

ହୀରାକୁଦରୁ ଧରା ହେଲା ୧୦୦୦ କେଜିର ବିରାଟକାୟ ମାଛ, ଏମିତି ବିରଳ ମାଛ କେବେ ଦେଖି ନଥିବେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ହୀରାକୁଦ ଜଳଭଣ୍ଡାର ରେ ଏକ ବିରାଟ କାୟ ମାଛ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି , କିଛି ମତ୍ସଜୀବୀ ମାନେ ମାଛ ଧରୁଥିବା ସମୟ ରେ ଏହି ମାଛ ଟି କୁ ଦେଖିଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ମାଛ ଟି ର ଓଜନ ପ୍ରାୟ 10 କ୍ଵିଣ୍ଟାଲ ରୁ ଅଧିକ ହେବ ବୋଲି ମତ୍ସଜୀବୀ ମାନେ କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ପୂର୍ବ ରୁ ଏତେ ବଡ ବିଶାଳକାୟ ମାଛ ଦେଖିବାକୁ ମିଳି ନଥିଲା , ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହା କେଉଁ ପ୍ରଜାତି ର ମାଛ ସେ ନେଇ ଯାଞ୍ଚ କରିବ ମତ୍ସ ବିଭାଗ କହିଛି


ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ସମୟ ରେ ଛତିଶଗଡ ରୁ ବହୁ ପାଣି ଆସିଥାଏ ଓ ଏହା ଫଳ ରେ ବହୁ ମାଛ ପଶି ଆସିଥାନ୍ତି ଓ ମତ୍ସଜୀବୀ ମାନେ ମାଛ କୁ ମାରିବା ପାଇଁ ଯାଇଥାନ୍ତି , ତେବେ ମାଛ ମାରି ଫେରିକି ଆସୁଥିବା ସମୟ ରେ ଏହି ବିଶାଳକାୟ ମାଛ କୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇ ଥିଲେ ଓ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଲୋକାଲ ଅଥରିଟି ଙ୍କୁ ଫୋନ କରିଥିଲେ ।

ତାହେଲେ ମାଛ ଟି ମତ୍ସଜୀବୀ ମାନ ଙ୍କୁ ଦେଖି ପାଣି ଭିତର କୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲା , ତେବେ ମାଛ ଟି ପାଣି ଭିତର କୁ ଯିବା ପୂର୍ବ ରୁ ମତ୍ସଜୀବୀ ମାନେ ସେହି ମାଛ ର ଏକ ଭିଡିଓ ରେକରଡିଙ୍ଗ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି । ତାହେଲେ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣା ପଡିଯିବ ଯେ ଏହି ମାଛ କେଉଁ ପ୍ରଜାତି ର ଓ କେଉଁଠାରୁ ଆସିଛି ଜଣା ପଡିଯିବ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ମାତ୍ର ୧ ଟଙ୍କା ଦେଇ ଆପଣ ପାଇ ପାରିବେ ୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା! ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିଲେ ବି ସତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି ପାଇବେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ସେହି ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ ଯେଉଁ ଲୋକ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *