Breaking News

ମିନତୀଙ୍କ ଅମୂଲ୍ୟ ହୃଦୟ, ସମ୍ପତ୍ତି ବଡ ନୁହେଁ ସମ୍ପର୍କ ବଡ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିଦେଲେ, ରିକ୍ସାବାଲା ନାମରେ କରିଦେଲେ ସବୁ ସମ୍ପତ୍ତି – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ କଟକ ର ସୂତାହାଟ ଅଞ୍ଚଳ ର ଜଣେ 63 ବର୍ଷୀୟ ମିନତୀ ପଟ୍ଟନାୟକ , ଯାହାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଓ ଝିଅ ମୃ-ତ୍ୟୁ-ବ-ର-ଣ କରିବା ପରେ ଏକା ରହୁଥିଲେ ଏହି ବୃଦ୍ଧା ଓ ତାଙ୍କ କଠିନ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କ ପାଖ ରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ ଜଣେ ରିକ୍ସାବାଲା , ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ବୃଦ୍ଧା ଜଣକ ନିଜର ସମସ୍ତ ସମ୍ପତ୍ତି କୁ ସେହି ରିକ୍ସାବାଲା ନାମ ରେ କରିଛନ୍ତି । ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ ଏହି ସମସ୍ତ ସମ୍ପତ୍ତି ର ମୂଲ୍ୟ 1 କୋଟି ରୁ ଅଧିକ ହେବ , ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ବୃଦ୍ଧା ମିନତୀ ଯିଏ କି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ନିଜ ସମ୍ପତ୍ତି ଙ୍କୁ ରିକ୍ସାବାଲା ନାମ ରେ କରି ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଅଛନ୍ତି ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ମିନତୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଦିନେ ଖୁସି ର ପରିବାର ଥିଲା , ତାଙ୍କ ପରିବାର କହିଲେ ସ୍ଵାମୀ ଓ ଝିଅ , ତେବେ ସ୍ଵାମୀ କୃଷ୍ଣକୁମାର ପଟ୍ଟନାୟକ ଙ୍କ ଦେ-ହା-ନ୍ତ ହୋଇ ଯିବା ପରେ ମିନତୀ ନିଜ ଝିଅ ସହିତ ରହୁଥିଲେ ଓ ସେହି ସମୟ ରେ ମଧ୍ୟ ରିକ୍ସାବାଲା ତାଙ୍କ ଅସୁବିଧା ସମୟ ରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ । ତାହେଲେ ସ୍ଵାମୀ ମାରିବା ର 6 ମାସ ପରେ ଝିଅ କୋମଲ ହୃ-ଦ-ଘା-ତ ରେ ମୃ-ତ୍ୟୁ-ବ-ର-ଣ କରିଥିଲେ ।

ତାହେଲେ ସମସ୍ତେ ଚାଲି ଯିବା ପରେ ମିନତୀ ଏକା ରହିଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ଅସୁବିଧା ସମୟ ରେ ରିକ୍ସାବାଲା ଠିଆ ହେଉଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ଦାୟିତ୍ଵ ନେବା ପାଇଁ ରିକ୍ସାବାଲା ର ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ଘରୁ ଆସି ମିନତୀ ଦାୟିତ୍ଵ ମଧ୍ୟ ନେଇଥିଲେ । ତାହେଲେ ରିକ୍ସାବାଲା ବୁଢା ସାମଲ ର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ଦେଖି ତାର ନାମ ରେ ସମସ୍ତ ସମ୍ପତ୍ତି କରି ଦେଇଥିଲେ ମିନତୀ ଓକିଲ ଙ୍କୁ ଡକାଇ , ମିନତୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବୁଢା ସାମଲ ପରିବାର ରୁ ମୋତେ ଯେତିକି ସାହାର୍ଯ୍ୟ ମିଳିଛି ତାହା ସମ୍ପତ୍ତି ଆଗରେ ତୁଚ୍ଛ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବୁଢା ସାମଲ ଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସହିତ ଦୁଇ ପୁଅ ଏକ ଭଡା ଘରେ ରହୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଗତ 3 ମାସ ହେଲା ସେ ମିନତୀ ଙ୍କ ଘରେ ରହି ତାଙ୍କ ଦାୟିତ୍ଵ ନେଉଛନ୍ତି । ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ବୁଢା ସାମଲ କୋଟିଏ ଟଙ୍କା ର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ମିନତୀ ନିଜ ସମସ୍ତ ସମ୍ପତ୍ତି କୁ ବୁଢା ସାମଲ ନାମ ରେ କରି ତାର ସମସ୍ତ କାଗଜ ପତ୍ର ବୁଢା ଙ୍କୁ ଧରାଇଛନ୍ତି ଓ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ମିନତୀ କରିବା ପରେ ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଅଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆସିଗଲା ସ୍କୁଲ ଖୋଲିବା ଫାଇନାଲ ତାରିଖ ଏହି ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ କଲେଜ ..

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଏବେ ଏବେ ଆସିଲା ବଡ଼ ଖବର ସରକାର ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଦେଇଛନ୍ତି କେବେ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.