Breaking News

ଏକ ବଡ ଦୁଃ-ଖ ଖବର ଆସିଲା ଓଡିଶାର ଲୋକପ୍ରିୟ ଆଲବମ ହିରୋଇନ ଦେବଯାନୀ (Debjani) ଙ୍କ ଘରକୁ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେବଯାନୀ ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ , ତେବେ ବାର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଦେବଯାନୀ ଙ୍କ ଘର କୁ ଆସି ଯାଇଛି ବହୁତ ବଡ ଦୁଃ-ଖ ର ଖବର । ଏହି ଦୁଃ-ଖ ର ଖବର ରେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେବଯାନୀ ଦୁଃ-ଖ ରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଏହି ଦୁଃଖ ଖବର ଟି ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଦେବଯାନୀ ଙ୍କୁ ବହୁ ସାରା ଆଲବମ ରେ ଦେବଯାନୀ ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଜଳବା ଦେଖିଥିବେ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଆଲବମ ପରେ ପରେ ବହୁ ସାରା ଚଳଚିତ୍ର ଓ ଧାରାବାହିକ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଏକ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ପାଇବା ସହିତ ଘରେ ମଧ୍ୟ ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ ନିଜ ଅଭିନୟ ପାଇଁ । ତେବେ ଦେବଯାନୀ ଭଲ ମଡେଲିଙ୍ଗ କରୁଥିବାର ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖୁଥିବେ ।


ତାହେଲେ ଦେବଯାନୀ ଏକ ଛୋଟ କୁକୁର ରଖିଥିଲେ ଯାହାର ନାମ ଶିମି ରହିଛି ଓ ଏହି କୁକୁର ଟି 12 ବର୍ଷ ରୁ ଅଧିକ ହୋଇଯିବ ଦେବଯାନୀ ଙ୍କ ସାଥିରେ ରହୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ଏ ଦେବଯାନୀ ଙ୍କ ଏହି ପୋଷା କୁକୁର ଶିମି ମୃ-ତ୍ୟୁ-ବ-ରଣ କରିଛି ଓ ଯାହା ଫଳ ରେ ହସ ଖୁସି ରେ ରହୁଥିବା ଦେବଯାନୀ ଦୁଃ-ଖ ରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛନ୍ତି ।

ତାହେଲେ କୁକୁର ଟି ମ-ରି-ବା ପରେ ତାର ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରାଇଥିଲେ ଓ ଏହି ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରାଉଥିବା ସମୟ ରେ ଦେବଯାନୀ କା-ନ୍ଦୁ-ଥି-ବା-ର ଦୃଶ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ମନ ଦୁଃ-ଖ ନିଶ୍ଚୟ ହେବ କାରଣ କୁକୁର ଶିମି ପରିବାର ଲୋକ ଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ରହୁଥିଲା ଓ ସେ ମଧ୍ୟ ପରିବାର ଏକ ସଦସ୍ୟ ଥିଲା ତେବେ ତାର ଅ-କା-ଳ ବି-ୟୋ-ଗ ରେ ଦେବଯାନୀ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସରକାର କଲେ ବଡ଼ ଘୋଷଣା ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ଦମନ ଫିଲ୍ମ ସରକାର ଦେବେ ପଇସା ଦେଖନ୍ତୁ ଏହାକୁ ସୁଣିଲାରେ Babushan କେତେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି !

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଅର୍ଥାତ୍ ଦିନ କୁ ଦିନ ବଢି ଚାଲିଛି ଦମନ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଦମନ ର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.