Breaking News

ସାବାସ ରାଜେଶ୍ଵରୀ! ବନ୍ୟା ସମୟରେ ବେ-ହୋ-ସ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କାନ୍ଧରେ ଉଠାଇ ହସ୍ପିଟାଲ ନେଲେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଚେନ୍ନାଇ ବର୍ଷା ପାଣି ରେ ଭାସୁଛି , ଚେନ୍ନାଇ ରେ ବର୍ଷା ଲାଗି ରହିଥିବାରୁ ସବୁଆଡେ ପାଣି , ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଚେନ୍ନାଇ 14 ଜଣକ ଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ରାଜ୍ୟ ରେ ରବିବାର ଦିନ ଠାରୁ ବର୍ଷା ଜାରି ରହିଛି । ତେବେ ଅଧିକ ସ୍ଥାନ ରେ ଜଳବନ୍ଦି ସମସ୍ଯା ଦେଖାଯାଇଛି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଚେନ୍ନାଇ ରେ ବର୍ଷା ଲାଗି ରହିଥିବା ସମୟ ରେ ଗତ କାଲୀ ଉତ୍ତର ଓ ପଶ୍ଚିମ ବଙ୍ଗୋପସାଗର ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ଯାହାଫଳ ରେ କି ପୁଣି ବର୍ଷା ହେବା ର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଜଳ ସ୍ତର ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବା ରୁ ଲୋକ ମାନେ ନିଜ କାର ଓ ଗାଡି ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥାନ ବା ବ୍ରିଜ ଉପରେ ପାର୍କିଂ କରୁଛନ୍ତି ।


ତେବେ ଏହାରି ଭିତରେ ଏମିତି ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଚେନ୍ନାଇ ରୁ ଯାହା କି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଘୁରି ବୁଲିବା ସହିତ ଲୋକ ମାନେ ମଧ୍ୟ ବେସ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି , ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଚେନ୍ନାଇ ର ଜଣେ ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଫିସର ଏକ ମହାନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି , ଏକ ବଡ ଗଛ ଟିଏ ପବନ ରୁ ସୋଇ ପଡିଥିବାରୁ ଜଣେ ଯୁବକ ଚା-ପି ହୋଇ ଯାଇ ଗୁ-ରୁ-ତ-ର ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ତେବେ ଏହି ମହିଳା ପୋଲିସ ଓ ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀ ଓ ସାଧାରଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଏହି ଗଛ ଟି କାଟି ତାକୁ ସେଠାରୁ ଉଠାଇ ଯୁବକ ଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥା ରେ ମହିଳା ପୋଲିସ ନିଜ କାନ୍ଧ ରେ ପକାଇ ଅଟୋ ରେ ବସାଇ ମେଡିକାଲ ପଠାଇଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଆମର ଏହି ପେଜ ରେ ନିଶ୍ଚୟ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି କି ଏହି ସିରିଏଲ ନମ୍ବର ନୋଟ ତେବେ ଆପଣ ରାତା ରାତି ହୋଇଯିବେ ଲକ୍ଷପତି…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି ଏହି ସିରିଏଲ ନମ୍ବର ନୋଟ ତେବେ ଆପଣ ରାତା ରାତି ହୋଇଯିବେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.