Breaking News

ଓଡିଆ ହିରୋଇନ ଝିଲ୍ଲିକ (Jhilik Bhattacharjee) ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ସହ ମାଳଦ୍ଵୀପ ରେ କିପରି ମଜା ନେଉଛନ୍ତି – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଝିଲ୍ଲିକ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ଯ ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଭଲ ଭାବ ରେ ଜାଣିଥିବେ । ତେବେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଦୂରେଇ ରହିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ବେସ ପରିଚିତ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଝିଲ୍ଲିକ ଙ୍କ ର ଏକ ଭିଡିଓ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଆଜି ଆମର ଏହି ପେଜ ରେ ଆମେ ସେହି ଭାରଇଲ ଭିଡିଓ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ।
ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଝିଲ୍ଲିକ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ଯ ଙ୍କୁ ବେସ ଭଲ ଭାବ ରେ ଜାଣିଥିବେ । ଝିଲ୍ଲିକ ଜଣେ ବଙ୍ଗୀୟ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଝିଲ୍ଲିକ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ବହୁ ସାରା ଚଳଚିତ୍ର ରେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଓ ଏହି ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସେ ଆଜି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ବେସ ପରିଚିତ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଅଭିନୟ ଏପାଇଁ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି କୁ ଆସିଥିଲେ ଓ ଅଭିନୟ କରି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହେବା ସହିତ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥି ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପାଇଥିଲେ ।


ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ସୁକିନ୍ଦା ବିଧାୟକ ପ୍ରୀତିରଞ୍ଜନ ଘଡେଇ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପରେ ନିଜ ଶାଶୁଘରେ ବେସ ଖୁସି ରେ ଅଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ଝିଲ୍ଲିକ ନିଜ ବିବାହ ପରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଓଡିଆ ଜଗତ ରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଛନ୍ତି ଓ ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କ ସହିତ ବହୁ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ସ୍ଥାନ ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବୁଲିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଝିଲ୍ଲିକ ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କ ସହିତ ଭାରତ ବାହାର କୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଯାଇଛନ୍ତି ।


ଝିଲ୍ଲିକ ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କ ମାଲଦ୍ଵୀପ ବୁଲିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଓ ସେଠାରେ ବହୁସାରା ମଜାମସ୍ତି କରୁଥିବାର କିଛି ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଓ ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସରିଲା ରିୟା ଦେଙ୍କର ବାହାଘର ରିୟା ବାହାହେଲେ ହେଲେ ଗୋଟେ ବଙ୍ଗାଳି Hero ଙ୍କୁ ଦେଖନ୍ତୁ ବାହାଘର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭିଡ଼ିଓ !

ହେଲୋ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଏବେ ଆସି ଯାଉଛି ଏକ ବୋହୁତ ବଡ ଖୁସୀ ଖବର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି …

Leave a Reply

Your email address will not be published.