Breaking News

ଆଜି ରାତିରୁ ପ୍ରବଳ ରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା, ସତର୍କ ସୂଚନା ଦେଲା ପାଣି ପାଗ ବିଭାଗ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଆସି ଯାଇଛି ପାଣିପାଗ କୁ ନେଇ , ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ଆସନ୍ତା 5 ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା ରେ ବର୍ଷା ସହ ଘଡଘଡି ହେବ , ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ରାଜ୍ୟ ର କିଛି ସ୍ଥାନ ରେ ବର୍ଷା ହେଉଛି ଓ ଆଗକୁ ରାତି ରେ ମଧ୍ୟ ବର୍ଷା ର ପରିମାଣ ବଢିବ ନେଇ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ତରଫ ରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି । ତେବେ ପାଣି ପାଗ କୁ ନେଇ ଆହୁରି ରହିଛି ଅନେକ ଖବର ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ,


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଏକ ଲଘୁଚାପ , ତେବେ ଏହି ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ ରେ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା ରେ 5 ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱଳ୍ପ ରୁ ମଧ୍ୟମ ଧରଣ ବର୍ଷା ହେବା ର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଦକ୍ଷିଣ ପୂର୍ବ ବଂଗୋପ ସାଗର ରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଲଘୁଚାପ ବଳୟ ଆଜି ଲଘୁଚାପ ରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି ।


ତେବେ ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅବପାତ ର ରୂପ ନେଇ ତାମିଲନାଡୁ ମୁହଁଇଛି , ତେବେ ଆଜି ସନ୍ଧ୍ଯା ବେଳ କୁ ଉତ୍ତର ତାମିଲ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ସଲଗ୍ନ କରାଇକାଳ ଓଶ୍ରୀ ହରିକୋର୍ଟ ମଧ୍ୟ ରେ ସ୍ଥଳ ଭାଗ ଛୁଇଂବ । ତେବେ 14 ଓ 15 ତାରିଖ ରେ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା ରେ ବର୍ଷା ହେବ ଓ ଉପକୂଳ ରେ ହାଲୁକା ବର୍ଷା ହେବା ନେଇ ଆଞ୍ଚଳିକ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ସୂଚନା ଦେଇଛି ।

ବିଶେଷ କରି ଗଜପତି,ଗଞ୍ଜାମ,କୋରାପୁଟ,ମାଲକାଣିଗିରି,ରାୟଗଡା ,କଳାହାଣ୍ଡି,କନ୍ଧମାଳ,ବଲାଙ୍ଗିର ,ନବରଙ୍ଗପୁର,ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ରେ କେତେକ ସ୍ଥାନ ରେ ବର୍ଷ ଅ ହେବା ସହ ଘଡଘଡି ହେବା ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ରାଜ୍ୟ ରେ 5 ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଗ ହାଲୁକା ହେବା ସହ ବର୍ଷା ହୋଇ ପାରେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଫୁଣି ଓଡିଶାକୁ ଆସନ୍ତା ୨ ତାରିଖରେ ଆସୁଛି ବର୍ଷା, ବାତ୍ୟାର ମାଡି ଆସୁଛି – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ପୁଣି ଭୟ ଦେଖାଇଲାଣି ବାତ୍ୟା , ଆସନ୍ତାକାଲି କାଲି ଆଣ୍ଡାମାନ ସାଗର ରେ ଲଘୁଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *