Breaking News

ଝିଅର ଜନ୍ମଦିନ କିପରି ପାଳନ କରିଲେ ଓଡିଶାର ଷ୍ଟାର ଯୋଡି ଚନ୍ଦନ (Tushar) ଓ ମାହି (Mahi) – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଆମ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣା ଶୁଣା ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ରୁ ଉଭୟ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଇଥିଲେ ଓ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବାପା ମା ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ହେଉଛନ୍ତି ଚନ୍ଦନ ଓ ମାହି । ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ବାପା , ମା ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି , ଆଜି କୁ ପ୍ରାୟ ବର୍ଷେ ହୋଇଗଲା ଚନ୍ଦନ ଓ ମାହି ଙ୍କ ବାପା ମା ହେବା ର ।

ଆଜି କୁ ପ୍ରାୟ 1 ବର୍ଷେ ପୂର୍ବେ ଚନ୍ଦନ ଓ ମାହି ଙ୍କ ଏକ କନ୍ୟା ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା ଓ ତାର ନାମ ପୁଚକିନ ରଖା ଯାଇଥିଲା । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଗତକାଲି ପୁଚକିନ ଙ୍କୁ 1 ବର୍ଷ ହୋଇଗଲା , ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଚନ୍ଦନ ଓ ମାହି ତାଙ୍କ ଝିଅ ଜନ୍ମ ଦିନ କୁ କେମିତି ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ଙ୍କୁ ଅନେକ ଧାରାବାହିକ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିବା ର । ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ବହୁ ଗୁଡ଼ିଏ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ସହିତ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଚନ୍ଦନ ଓ ମାହି ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ବେଶ୍ ଲୋକ ପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବା ସହିତ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ । ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଚନ୍ଦନ ଓ ମାହି ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ରୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଇ , ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ ।

ବିବାହ ପରେ ମାହି ଏକ କନ୍ୟା ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ କରିଥିଲେ , ତେବେ ମାହି ନିଜ ଝିଅ ଦାୟିତ୍ଵ ନେବା ପାଇଁ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରୁ ଦୂରେଇ ରହିଥିଲେ । ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଚନ୍ଦନ ଓ ମାହି ଙ୍କ କୁନି ଝିଅ ପୁଚକିନ ଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି ଗତକାଲି ସରିଯାଇଛି , ତେବେ ପୁଚକିନ ଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି ଚନ୍ଦନ ଓ ମାହି ବେସ ଧୁମଧାମ ରେ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ଓ ଏହି ଧୁମଧାମ ରେ ପାଳନ କରୁଥିବାର ଫଟୋ କୁ ମାହି ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସରିଲା ରିୟା ଦେଙ୍କର ବାହାଘର ରିୟା ବାହାହେଲେ ହେଲେ ଗୋଟେ ବଙ୍ଗାଳି Hero ଙ୍କୁ ଦେଖନ୍ତୁ ବାହାଘର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭିଡ଼ିଓ !

ହେଲୋ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଏବେ ଆସି ଯାଉଛି ଏକ ବୋହୁତ ବଡ ଖୁସୀ ଖବର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି …

Leave a Reply

Your email address will not be published.