Breaking News

ମୋବାଇଲରୁ ମୋବାଇଲକୁ ଘୁରି ବୁଲୁଛି ପୁଅ ଝି-ଅ କୁ ଜ-ବ-ର-ଦ-ସ୍ତ ବା-ହା କରାଇବାର ଭିଡିଓ, ପ୍ରେ-ମୀ ଯୁ-ଗ-ଳ ଙ୍କୁ କରୁଛନ୍ତି ହ-ଇ-ରା-ଣ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମର ବଡ ଖବର ଯେ ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ର ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଜଣେ ଯୁ-ବ-ତୀ ଜଣେ ଯୁବକ ଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଥିବା ସମୟ ରେ କିଛି ଯୁବକ ଦେଖି ଦେଇଥିଲେ ଓ ଯାହାଫଳ ରେ କିଛି ଯୁବକ ଗାଁ ଲୋକ ଉଭୟ ଙ୍କୁ କ-ଟା-କ୍ଷ କଥା କହି ଉଭୟ ଙ୍କୁ ଜୋ-ର ଜ-ବ-ର-ଦସ୍ତ ବିବାହ କରାଇ ଦେଇଥିଲେ ଓ ଏହାର ଭିଡିଓ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଭରାଳ କରିଥିଲେ ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ , ଯୁବତୀ ଜଣକ କାଲୀ ପୂଜା ଦେଖିବାକୁ ନିଜ ଭଉଣୀ ଘର କୁ ଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ସେହି ଯୁ-ବ- ତୀ ଜଣକ ଜଣେ ଯୁବକ ଙ୍କ ସହିତ କଥା ହେଉଥିବା ସମୟ ରେ କିଛି ଯୁବକ ଦେଖିବା ପରେ ଉଭୟ ଜୋ-ର  ଜ-ବ-ର- ଦ-ସ୍ତ ଏକ ଅନ୍ଧାର କୋଠରି ବ-ନ୍ଦ କରି ଦେଇଥିଲେ ଓ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ଗା-ଳି ଗୁ-ଲ-ଜ କରି ଉଭୟ ବିବାହ କରି ଦେଇଥିଲେ ଜୋ- ର ଜ-ବ-ର-ଦ- ସ୍ତ ।


ଏହି ବିବାହ କରୁଥିବା ଭିଡିଓ ଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳଛି ଯେ ଯୁ-ବ-ତୀ ଜଣକ କା-ନ୍ଦି କା- ନ୍ଦି ନେହୁରା ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଯୁବକ ମାନେ ଶୁଣି ନ ଥିଲେ । ଅ-କ-ଥ-ନୀ- ୟ ନି-ର୍ଯା-ତ- ନା ପାଇବା ପରେ , ଯୁ-ବ-ତୀ ଙ୍କ ଘର ଲୋକେ ଏ ନେଇ ରାଇପୁର ଥାନା ରେ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଥିଲେ ଓ ପରେ ପୋଲିସ 5 ଜଣ ଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରିଛି ॥\

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପାଠ ପଢ଼ିଛନ୍ତି ଷଷ୍ଠ ହେଲେ ଫେସବୁକରେ ଡାକ୍ତର ପରିଚୟ ଦେଇ ଫ-ସ-ଉ-ଥି-ଲେ ଝି-ଅ ଙ୍କୁ ,ଆଉ ଲୁ-ଟି ନେଉଥିଲେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା କହିଲେ ଷଷ୍ଠ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *