Breaking News

ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ମାଡ଼ି ଆସିବ ତୃତୀୟ ଲହର, ଏମ୍ସର ଡାକ୍ତର ମାନେ ଦେଲେ ବଡ ସତର୍କବାଣୀ, ମ-ରି-ଯି-ବେ ୫ ଲକ୍ଷରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଲୋକ !

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଭାରତ ରେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ତୃତୀୟ ଲହର ରେ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି , ଦୁଇ ଟି ଲହର ଦେଶ ରେ ଅନେକ ଲୋକ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତୃତୀୟ ଲହର ତାର ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରା ଯାଉଛି । ତେବେ ଏନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଏମ୍ସ ଡାକ୍ତର ଏବଂ ମହାମାରୀ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଡାକ୍ତର ସଞ୍ଜୟ କେ ରାୟ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ୱାର୍ନିଙ୍ଗ ଦେଇ କହିଥିଲା ଯେ କୋଭିଡ-19 ର ତୃତୀୟ ଲହର ଇଉରୋପ ଏବଂ କେନ୍ଦ୍ର ଏସିଆ ରେ ବିଶେଷ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବା ।

ଏହି ଅଞ୍ଚଳ ରେ ଅନୁମାନ କରଯାଇଥିଲା ଯେ 5 ଲକ୍ଷ ରୁ ଅଧିକ ମୃ-ତ୍ୟୁ ମାମଲା ରେଜିଷ୍ଟର ହେବ 2022 ଫେବ୍ରୁଆରି ଭିତରେ । ତାହେଲେ ଟୀକାକରଣ ହୋଇଥିବାରୁ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସଂଖ୍ୟା ହ୍ରାସ ପାଇଁ , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ରୁସ ଏବଂ କେନ୍ଦ୍ର ଏସିଆ ରେ ସଂକ୍ରମଣ ଜାରି ରହିଛି ଓ ଏହା ଫେବ୍ରୁଆରି ମାସ ଭିତରେ ହ୍ରାସ ପାଇବ ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା କରୋନା ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଭାରତ ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ଦେଶ ରେ ବହୁ କମ କମ ରହିଛି । ତେବେ ଏମ୍ସ ଡାକ୍ତର ଏବଂ ମହାମାରୀ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଡାକ୍ତର ସଞ୍ଜୟ କେ ରାୟ ଏଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଫେବ୍ରୁଆରି ମାସ ଭିତରେ 5 ଲକ୍ଷ ରୁ ଅଧିକ ମୃ-ତ୍ୟୁ ରେକର୍ଡ ହୋଇପାରେ ଓ ଟୀକାକରଣ ମୃ-ତ୍ୟୁ ରୋକିବା ରେ ବିଫଳ ହେବ ଓ WHO ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବିଶ୍ବାସନୀୟତା ହରାଉଛି ବୋଲି ଡାକ୍ତର ରାୟ କହିଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶାଶୂ ଘରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନଙ୍କୁ (Somalin Parida) ଖୁଆଇ ଦେଲେ ଶାଶୂ ଓ ନଣନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *