Breaking News

ଓଡିଶା ବିଧାନସଭାର ବାଚସ୍ପତି ସୂର୍ଯ୍ୟନାରାୟଣ ପାତ୍ରଙ୍କ ମାଟି ସ୍ନାନ କାରଣ ପଛର ରହସ୍ୟ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବାଚସ୍ପତି ଡ. ସୂର୍ଯ୍ଯ ନାରାୟଣ ଏକ ଫିଟ୍ନେସ ମନ୍ତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି , ସେ ଫିଟ ନେସ ରେ ଆପଣ ମାନେ କେମିତି ନିଜ ଶରୀର ରୁ ବି-ଷ ବାହାର କରିବେ ଓ ଯାହା ଫଳ ରେ ଆପଣ ମାନେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି କଥା ବାଚସ୍ପତି କହିବା ସହିତ ସେ ସବୁଦିନ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ।


ସେ ପ୍ରତିଦିନ ଗୋଡ ଠାରୁ ମୁଣ୍ଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମାଟି ବୋଲି ହୋଇ ସୂର୍ଯ୍ଯ କିରଣ ରେ ବସୁଛନ୍ତି ଓ ଏହା ଦ୍ଵାରା ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଫାଇଦା ମିଳୁଛି । ତାହେଲେ ମାଟି ଦେହ ରୁ ସୁଖିବା ପରେ ତାକୁ ଭଲ ଭାବ ରେ ସଫା କରି ସ୍ନାନ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଫିଟ୍ଣେସ ଉପାୟ କୁ ସେ ସମସ୍ତ ଙ୍କ ଦେହ ରେ ଲେପନ କରିବା ପାଇଁ କହୁଛନ୍ତି ।

ବାଚସ୍ପତି ଡ. ପାତ୍ର ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଭିଡିଓ ରେ ବାଚସ୍ପତି ଡ. ପାତ୍ର ସେହି ଫିଟ ନେସ ବିଷୟ ରେ କିଛି କହୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ବାଚସ୍ପତି ଡ. ପାତ୍ର ଙ୍କୁ ଚିହ୍ନି ବାରେ ଦ୍ଵନ୍ଦ ରେ ପଡିଯିବେ କାରଣ ସେ ତାଙ୍କ ଶରୀର ରେ ମାଟି ଲେପ କରି ସକାଳ ସୂର୍ଯ୍ଯ କିରଣ ରେ ବସିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହା କରିବା ଦ୍ଵାରା ଶରୀର କୁ ଅନେକ ଫାଇଦା ମିଳିବା ସହିତ ଶରୀର ଭିତରେ ଥିବା ବିଷ ବାହାର କରି ଦେଇଥାଏ ।

ତେବେ ଏହି ଫିଟ ନେସ ଉପାୟ ଟି ସେ ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ କରିବା ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି , ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେଉଁଠି ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିବେ ମାଟି ରେ ବଡ ବଡ ଗଛ ହୋଇଥିବ ଯେମିତି କି ବରଗଛ , ଅସ୍ତଗଛ ଭଳି ଅନେକ ର ମୂଳ ରୁ ମାଟି ଆଣି କାଦୁଅ କରି ଦେହ ପ୍ରଲେପ କରିବେ ,  ମାଟି ସେହି ବଡ ବଡ ଗଛ ରୁ ଆଣିବେ ଯାହାର ଗଛ ମୂଳ ରେ ଆଦୌମ ଚାଷ ହୋଇ ନଥିବ ଓ ଭଲ ସ୍ଥାନ ରେ ଥିବ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପାଠ ପଢ଼ିଛନ୍ତି ଷଷ୍ଠ ହେଲେ ଫେସବୁକରେ ଡାକ୍ତର ପରିଚୟ ଦେଇ ଫ-ସ-ଉ-ଥି-ଲେ ଝି-ଅ ଙ୍କୁ ,ଆଉ ଲୁ-ଟି ନେଉଥିଲେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା କହିଲେ ଷଷ୍ଠ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *