Breaking News

କଇଁଛ ପିଠିରେ କାଳିଆର ଚକାଆଖି: ନିଆଳି ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ମାମୁଁଘର ମାଧବାନନ୍ଦ ମନ୍ଦିରରେ ପୂଜା ପାଉଛି ବିରଳ କଇଁଛ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ ଙ୍କ ଅନେକ ରୂପ ଅଛି , ତେବେ ଭଗବାନ ଙ୍କ ଦ୍ଵିତୀୟ ଅବତାର ହେଉଛି କତ୍ସପ ବା କଇଁଛ । ତାହେଲେ ସମୁଦ୍ର ମନ୍ଥନ ସମୟ ରେ କତ୍ସପ ବା କୃମ ଉପରେ ମନ୍ଦୁରାଞ୍ଚଳ ପର୍ବତ ରଖି ବସୁକି ନାଗ ଦ୍ଵାରା ଏହା କୁ ମନ୍ଥନ କରା ଯାଇଥିଲା ଓ ଏହି ମନ୍ଥନ ରୁ ଅନେକ କିଛି ଚମତ୍କାରୀ ଓ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ବାହାରିଥିଲା ।


ତେବେ ପୁରାଣ ଶାସ୍ତ୍ର ରେ କତ୍ସପ ଙ୍କ ର ରହିଛି ଅନେକ ମହିମା , ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ କତ୍ସପ ପିଠି ରେ ସ୍ଵୟଂ ମହାପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥ ଙ୍କ ପ୍ରତି ଛବି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଜଗନ୍ନାଥ ଙ୍କ ମାମୁଁ ଘର କଟକ ଜିଲ୍ଲା ନିଆଳି ମାଧବ ଠାରେ ଏହି କତ୍ସପ କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯାହାର ପିଠି ରେ ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥ ଙ୍କ ପ୍ରତି ଛବି ରହିଛି ।


ଦୁଇ ଟି ଚକା ନୟନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ଗହଳି ହୋଇଛି । ତେବେ ସେହି ଆଞ୍ଚଲ ର ଏକ କେନାଲ ରୁ ଏହି କତ୍ସପ ଟି ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି , ତେବେ କଥା ଟି ସମସ୍ତେ ଜାଣିବା ପରେ କତ୍ସପ ଟି କୁ ଦେଖିବା କୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି କଇଁଛ କୁ ଏକ ବଡ ପାତ୍ର ରେ ରଖା ଯାଇଛି ଲୋକ ମାନେ ଫୁଲ ଚନ୍ଦନ ଦେଇ ପୂଜା କରୁଥିବା ର ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ ଏହି କଥା ଟି ସମସ୍ତେ ଜାଣିବା ପରେ କଇଁଛ କୁ ଦେଖା କରିବା ସହ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରୁଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି କି ଏହି ସିରିଏଲ ନମ୍ବର ନୋଟ ତେବେ ଆପଣ ରାତା ରାତି ହୋଇଯିବେ ଲକ୍ଷପତି…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି ଏହି ସିରିଏଲ ନମ୍ବର ନୋଟ ତେବେ ଆପଣ ରାତା ରାତି ହୋଇଯିବେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.