Breaking News

ଶେଷରେ ଓଡିଆ ହିରୋ ସବ୍ୟସାଚୀ (Sabyasachi) ଶାଳୀଙ୍କ ସହ ମିଶି ଶଶୁର ଘର ଝାଡୁ ମାରିଲେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ,  ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଅଭିନେତା ହୁଅନ୍ତୁ ବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜୀବନ ରେ ଯାହା ବି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି ତାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରି ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଥାନ୍ତି , ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ସବ୍ୟସାଚୀ , ଶାଶୁଘର କୁ ଯାଇ ଘର ସଫା କରୁଥିବା ର ଖବର ଓ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି , ତାହେଲେ ଏହା ପଛ ରେ ଥିବା ରହସ୍ୟ କୁ ଆମେ ଜାଣିବା ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଲୋକ ଅଭିନେତା ସବ୍ୟସଚି, ବହୁସାରା ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରି ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣକ ଗତ କିଛି ମାସ ତଳେ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତାହେଲେ ଏହି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଯୋଡି ନିଜ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ଯେତିକି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ତା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ରିଅଲ ଲାଇଫ ରେ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ କରୋନା ସମୟ ରେ ସବ୍ୟସଚି ଙ୍କ ଅବଦାନ କେତେ ଗୁରୁତ୍ଵ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିଲା , ତେବେ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ସବ୍ୟସଚି ଙ୍କୁ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସହଯୋଗ କରିଥାନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ସବ୍ୟସଚି ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ସବ୍ୟସଚି ଝାଡୁ ମାରୁଥିବାର ଦେଖିବା କୁ ମିଳିଛି ଓ ଏହି ଭିଡିଓ କୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ସବ୍ୟସଚି ଶାଶୁଘରେ ଘରେ ସଫା କରୁଛନ୍ତି ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ସବ୍ୟସଚି ଝାଡୁ ମାରୁଛନ୍ତି ସତ କିନ୍ତୁ ତାହା ମଜାମସ୍ତି ର ଭିଡିଓ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ନିଜ ଶାଶୁଘରେ ସବ୍ୟସଚି ଏକ ସର୍ଟ ରିଲ୍ସ ଭିଡିଓ କରିଛନ୍ତି ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ଆପଣ ମାନେ ଆମର ଏହି ପେଜ ରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିବେ ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ବହୁତ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ହସିବେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସରିଲା ରିୟା ଦେଙ୍କର ବାହାଘର ରିୟା ବାହାହେଲେ ହେଲେ ଗୋଟେ ବଙ୍ଗାଳି Hero ଙ୍କୁ ଦେଖନ୍ତୁ ବାହାଘର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭିଡ଼ିଓ !

ହେଲୋ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଏବେ ଆସି ଯାଉଛି ଏକ ବୋହୁତ ବଡ ଖୁସୀ ଖବର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି …

Leave a Reply

Your email address will not be published.