Breaking News

ଓଡିଶା ର ଲୋକପ୍ରିୟ ଗାୟିକା ଇପ୍ସିତା ପାଢୀ (Ipseeta Padhi) ଓଡିଆ ସିଙ୍ଗର କୂଳଦୀପ (Kuldeep) ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ, ସାରିଲା ନିର୍ବନ୍ଧ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଗତ କାଲି ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଗାୟକ ଓ ଗାୟିକା ଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ସଋ ଯାଇଛି , ତାହେଲେ ଆଜି ଆମର ଏହି ରେ ସେହି ଦୁଇ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଗାୟକ ଓ ଗାୟିକା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଯେଉଁ ମାନେ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି , ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ,


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଗାୟକ ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି କୁଳଦୀପ , ତାହେଲେ ଆପଣ ମାନେ କୁଳଦୀପ ଙ୍କୁ ବହୁ ସାରା ଆଲବମ ରେ ଗୀତ ଗାଇଥିବାର ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ , କୁଳଦୀପ ଙ୍କ ସମସ୍ତ ଗୀତ ସୁପର ହିଟ ହୋଇଛି , ତାହେଲେ କୁଳଦୀପ ନିଜ ସୁ ମଧୁର କଣ୍ଠ ପାଇଁ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଗାୟିକା ହେଉଛନ୍ତି ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଆଗ ଧାଡି ର ଗାୟିକା ଭାବେ ବେସ ପରିଚିତ ଥିବା ଈପ୍ସିତା । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଗାୟିକା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ସେ ତାଙ୍କ ସୁ ମଧୁର କଣ୍ଠ ପାଇଁ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇ ପାରିଛନ୍ତି । ଆପଣ ମାନେ ଈପ୍ସିତା ଙ୍କୁ ବହୁସାରା ଭଜନ ରେ ଗୀତ ଗାଇଥିବାର ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ । ଏହି ଗାୟକ ଜଣକ ପ୍ରାର୍ଥନା ଚ୍ଯାନେଲ ରେ ପ୍ରସାରିତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ସୋ ଭଜନ ଅନ୍ତାକ୍ଷରୀ ଆପଣ ମାନେ ଇପ୍ସିତା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ କୁଳଦୀପ ଓ ଈପ୍ସିତା ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହେବା କୁ ଯାଉଛନ୍ତି , ଅତି ନିକଟ ରେ ଉଭୟ ଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ସରିଯାଇଛି , ଉଭୟ ଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ଏକ ମନ୍ଦିର ସମ୍ପନ ହୋଇଥିଲେ ଓ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଉଭୟ ଉଭୟ ଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ତେବେ ଉଭୟ କୁଳଦୀପ ଓ ଈପ୍ସିତା ନିଜେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ନିର୍ବନ୍ଧ ର ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ପ୍ରଶଂସକ ମାନ ଙ୍କୁ ଜଣାଇଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶାଶୂ ଘରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନଙ୍କୁ (Somalin Parida) ଖୁଆଇ ଦେଲେ ଶାଶୂ ଓ ନଣନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *