Breaking News

Breaking News, ଲୋକପ୍ରିୟ ଯାତ୍ରା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାନୀ ପଣ୍ଡା (Rani Panda) ଗୁ-ରୁ-ତ-ର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେଲେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସବୁଠୁ ବଡ ଖବର ଆସି ଯାଇଛି ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା ଙ୍କୁ ନେଇ । ବି-ବା-ଦୀ- ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ପରିଚିତ ଥିବା ରାନୀ ପଣ୍ଡା ଗୁ-ରୁ-ତ-ର ଅବସ୍ଥା ରେ ମେଡିକାଲ ରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ରାନୀ ପଣ୍ଡା କଣ ପାଇଁ ମେଡିକାଲ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି ଜାଣିବା ଆଜି ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମ ରେ ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ରାନୀ ପଣ୍ଡା ଙ୍କୁ କିଏ ବା ନଜାଣେ , ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ବେସ ପରିଚିତ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ରାନୀ ପଣ୍ଡା ପ୍ରଥମେ ଯାତ୍ରା ଜଗତ ରେ ନିଜ ଅଭିନୟ କରି ଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦର୍ଶକ ମାନେ ମଧ୍ୟ ବେସ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ , ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କୁ ଟିଭି ପରଦା ରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା । ତେବେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକ ମାନ ଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ରିଲ ଲାଇଫ ଅପେକ୍ଷା ରିଅଲ ଲାଇଫ ରେ ସମସ୍ତ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଥିଲେ । କରୋନା ସମୟ ରେ ବହୁ ଗରିବ ଲୋକ ଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସିଥିଲେ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ରେ ବହୁ ବିବାଦ କୁ ସାମ୍ନା କରିଛନ୍ତି ।

ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ରାନୀ ପଣ୍ଡା ମେଡିକାଲ ରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବା ର କାରଣ ହେଲା ଯେ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ସମୟ ରେ ହାତ ଟି କ-ଟି ଯାଇଥିଲା ଓ କଟି ଯିବା ପରେ ହାତ ରୁ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ର- କ୍ତ ବାହାରିଥିଲା , ତେବେ ର -କ୍ତ ବାହାରିବାରୁ ସେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ମେଡିକାଲ ରେ ଯାଇଥିଲା ଓ ସେଠାରେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବେସ ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶାଶୂ ଘରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନଙ୍କୁ (Somalin Parida) ଖୁଆଇ ଦେଲେ ଶାଶୂ ଓ ନଣନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *