Breaking News

Ollywood ର ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ହିରୋଇନ ମାନେ ବୃଦ୍ଧା ସମୟରେ କେମିତି ଦେଖା ଯିବେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇ ପାରିଛି ଓ ଦର୍ଶକ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି କୁ ବେସ ଭଲ ପାଇବା ଦେଇଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ମାନେ ସାଧାରଣ ତହ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଅନେକ ଚଳଚିତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ , ଯାହାକି ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ବେସ ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଚଳଚିତ୍ର ଦୁନିଆ ରେ ଚଳଚିତ୍ର ରୁ ଆମେ ସବୁକିଛି ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥାଉ ଯେମିତି କି ଦୁଃଖ ଓ ସୁଖ ର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ , ହସ ଓ କାନ୍ଦ ଦୃଶ୍ୟ ଭଳି ଅନେକ କିଛି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ ଏହା ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହେବା ର ମୂଳ କାରଣ ହେଉଛି କଳାକାର ମାନ ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଏହି କଳାମାନ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ଥିବା ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କ ର ଏମିତି କିଛି ଫଟୋ ଦେଖିବା ଯାହା ଆପଣ ଙ୍କୁ ହସାଇ ଦେବ ଓ ଆପଣ ଙ୍କ ର ମନ କୁ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ମନୋରଞ୍ଜନ କରାଇବା , ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ସେହିଭଳି ଫଟୋ ବିଷୟ ରେ କିଛି ଜାଣିବା ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଲିନା , ବର୍ଷା , ଭୂମିକା,ଅର୍ଚ୍ଚିତା , ଶିବାନୀ , ଅସୀମା ପଣ୍ଡା , ରଚନା ବାନାର୍ଜୀ ଭଳି ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ଭଲ ଭାବ ରେ ଜାଣିଥିବେ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଆଗାମୀ ଭବିଷ୍ୟତ ରେ ବୃଦ୍ଧ ଅବସ୍ଥାରେ କିପରି ଦେଖାଯିବେ ତାହା ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଲା ପରେ ଜାଣି ପାରିବେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସରକାର କଲେ ବଡ଼ ଘୋଷଣା ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ଦମନ ଫିଲ୍ମ ସରକାର ଦେବେ ପଇସା ଦେଖନ୍ତୁ ଏହାକୁ ସୁଣିଲାରେ Babushan କେତେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି !

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଅର୍ଥାତ୍ ଦିନ କୁ ଦିନ ବଢି ଚାଲିଛି ଦମନ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଦମନ ର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.