Breaking News

ଓଡିଆ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ସୁମନ ମହାରଣା (Suman Maharana) ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପରିବାର ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ସୁମନ ମହାରଣା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଓ ବହୁସାରା ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଜବରଦସ୍ତ କମିଡି କରିଥିବାର ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ । ତାହେଲେ କଣ ଆପଣ ମାନେ ତାଙ୍କ ରିଅଲ ଲାଇଫ ବିଷୟ ରେ କିଛି ଜାଣିଛନ୍ତି କି , ଯଦି ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି ତାହେଲେ ଆଜି ଜାଣିବା କୁ ପାଇବେ ତାହେଲେ ସେଥିପାଇଁ ଆପଣ ମାନେ ଆମର ପେଜ କୁ ସେସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢନ୍ତୁ ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସୁମନ ମହାରଣା ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ବେସ ପରିଚିତ , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ନିଜ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହେବା ସହିତ ନିଜ ହାଇଟ କୁ ନେଇ ସେ ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଥାନ୍ତି ଓ ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ସେ ଚଳଚିତ୍ର ମାନ ଙ୍କ ରେ ଛୋଟ ପିଲା ଙ୍କ ଭଳି ଅଭିନୟ କରି ଥାନ୍ତି । ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କୁ 49 ବର୍ଷ ବୟସ ହେଉଛି ।

ତାହେଲେ ସେ ପ୍ରଥମେ କଣ୍ଢେଇ ଆଖିରେ ଲୁହ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଓ ଏହା ପରେ ସେ ବହୁ ସାରା ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଏୱାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି ଓ ସେ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ସହିତ ଧାରାବାହିକ ରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୁମନ ଭୁବନେଶ୍ବର ରହୁଛନ୍ତି ଓ ସେ ତାଙ୍କ ପିଲା ଦିନ ରୁ ଭୁବନେଶ୍ବର ର ଏକ ବସ୍ତି ରେ ରହି ଆସୁଥିଲେ । ତାହେଲେ ଅଭିନୟ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳି ଯାଇଛି । ତାହେଲେ ତାଙ୍କ ପରିବାର କହିଲେ ତାଙ୍କ ବାପା,ମା ଓ ଭଉଣୀ ଅଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଅଛି ତାହେଲେ ଆପଣ ମାନେ ଆମର ଏହି ପେଜ ରେ ସୁମନ ଙ୍କ ପୁଅ କୁ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶାଶୂ ଘରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନଙ୍କୁ (Somalin Parida) ଖୁଆଇ ଦେଲେ ଶାଶୂ ଓ ନଣନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *