Breaking News

ଛା-ତ୍ରୀ-ଙ୍କୁ ଛୁଇଁବା ପଡିଲା ଭାରି, ଲୋକ ଧରି ଏମିତି ଅବସ୍ଥା କରିଲେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଯେ ଜଣେ ଯୁ-ବ-ତୀ ଙ୍କୁ ଜଣେ ଯୁବକ ବହୁତ ଖ-ରା-ପ ବ୍ୟବହାର କରି ଚାଲିଯାଉଥିବା ସମୟ ରେ ସ୍ଥାନିୟ ଲୋକ ମାନେ ଧରି ନିରଧୂମ ଛେ-ଚି-ଛ-ନ୍ତି ତାହା ପୁଣି ଉ-ଲ-ଗ୍ନ କରି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଏହି ବିଷୟ ରେ କଣ ରହିଛି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର ଟି ଜାଣିବା ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଜଣେ ନର୍ସିଙ୍ଗ ଛାତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଘର କୁ ଫେରୁଥିବା ସମୟ ରେ ଜଣେ ଯୁବକ ସାଇକେଲ ରେ ଆସି ତାଙ୍କୁ ପିଛା କରି ଖ-ରା-ପ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ରେ ତାଙ୍କ ପାଖ କୁ ଆସିଗଲା ଓ ନି-ଛା-ଟି-ଆ ଜାଗା ଦେଖି ଯୁ-ବ-ତୀ ଙ୍କୁ ସାଇକେଲ ରେ ବାଡେଇ ଯୁ-ବ-ତୀ ଙ୍କୁ ତଳେ ପକାଇ ବେ-କ କୁ ଜା-ବୁ-ଡି ଧରି ରାସ୍ତା କଣ କୁ ଟାଣି ନେଲା । ତେବେ ଯୁ-ବ-ତୀ ଜଣକ ଡରିଯାଇ ଚି-ତ୍କା-ର କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ସେହି ସ୍ଥାନ ରେ ଥିବା ଲୋକ ଚି-ତ୍କା-ର ଶୁଣି ଯୁ-ବ-ତୀ ଙ୍କ ପାଖ କୁ ଆସିଲା ବସିକି ସେହି ଯୁବକ ଜଣକ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ଦେଖି ବିଲ ବାଟେ ଦଉଡି ଖସି ଯିବା କୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ସମୟ ରେ ଲୋକ ମାନେ ଧରି ଭଲ ପୁରସ୍କାର ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଘଟନା ଟି ଘଟିଛି କଟକ ଜିଲା ସାଲେପୁର ରେ

ତେବେ ସେହି ସାଲେପୁର ର ଜଣେ ଛା-ତ୍ରୀ ଘରୋଇ ନର୍ସିଙ୍ଗ କଲେଜ ର ଛାତ୍ରୀ ଘର କୁ ଫେରୁଥିବା ସମୟ ରେ । ସେହି ରୋଡସ୍ଥିତ ବିଶେଶ୍ଵର ମନ୍ଦିର ରେ ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ଖ-ରା-ପ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ ଓ ଯୁବକ ଜଣକ ମଧ୍ୟ ସେହିଷ୍ଠାନ ର ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି କି ଏହି ସିରିଏଲ ନମ୍ବର ନୋଟ ତେବେ ଆପଣ ରାତା ରାତି ହୋଇଯିବେ ଲକ୍ଷପତି…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି ଏହି ସିରିଏଲ ନମ୍ବର ନୋଟ ତେବେ ଆପଣ ରାତା ରାତି ହୋଇଯିବେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.