Breaking News

ଅଜବ ଘଟଣା, ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିଲେ ବି ସତ, କୋର୍ଟରେ ଶଶୁର ବୋହୂ କରିଲେ ବିବାହ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ କେବେ ବି ଶଶୁର ଓ ବୋହୁ ଙ୍କ ବି-ବା-ହ କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିଛନ୍ତି କି କେବେ ଦେଖି ନଥିବେ କେବଳ ଶୁଣିଥିବେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଏମିତି ଏକ ଭିଡିଓ ଘୁରି ବୁଲୁଛି ଯାହା ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରୁ କିଛି ନା କିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କଳା ଭଳି ଖବର ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖୁଥିବେ । ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କଳା ଭଳି ଖବର ର ମଧ୍ୟ ରୁ ପ୍ରାୟତ ଭିଡିଓ ପ୍ରେ-ମ ସମ୍ପର୍କ ହୋଇଥାଏ , ଏହି ଆଧୁନିକ ଯୁଗ ର ମଣିଷ ମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ବୁଢା ଓ ବୁଢୀ ମାନ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥାନ୍ତି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଲ ମାନେ ,  କେତେବେଳେ ଯୁବକ ସହ ବିବାହିତ ମ-ହି-ଳା ଘର ଛାଡି ଚାଲି ଯାଉଥିବା ସମୟ ରେ ଆଉ କେତେବେଳେ ବିବାହ ପୁରୁଷ ଓ ମହିଳା ମାନେ ନିଜ ପରିବାର ଲୋକ ଙ୍କୁ ଛାଡି ଅନ୍ୟତ୍ର ପଳାଇ ଯାନ୍ତି ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଶଶୁର ଓ ବୋହୁ ଏକାଠି ହୋଇ କୋର୍ଟ ମ୍ୟାରେଜ କରିବା ପାଇଁ ପରିବାର ଅଦାଲତ କୁ ଯାଇଛନ୍ତି ।  ଶଶୁର ବୋହୁ ଓକିଲ ଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଉଭୟ ଉଭୟ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ । ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯ ଏ ଏହି ମହିଳା ଜଣକ ଦୁଇ ଟି ସନ୍ତାନ ର ମା ଜଣେ ପିଲା 7 ବର୍ଷ ହୋଇଥିବା ସମୟ ରେ ଅନ୍ୟ ଜଣକ 5 ବର୍ଷ ର ତେବେ କିଛି ବି-ବା-ଦ ପାଇଁ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କୁ ଛା-ଡ-ପ-ତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି । କାରଣ ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କ ବିବାହ ପରେ ସେ ଶଶୁର ଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ତାହେଲେ ଘଟଣା ଟି କେଉଁଠାରେ ଘଟିଛି ତାହା ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଜଣା ପଡି ନହିଁ କିନ୍ତୁ ଭାରତ ବର୍ଷ ରେ ଘଟିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବିବାହ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଶାଶୁଘରେ ରୋଷେଇ କଲେ ସୋମାଲିନ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି , …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *