Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ସମୁଦ୍ରକୂଳରେ କେମିତି ଓଡିଆ ହିରୋଇନ ଏଲିନା (Elina Samantray) ମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କ ର କିଛି ଫଟୋ ହେଉ ବା ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଥାଏ ।

କେତେବେଳେ ଏହି ଭିଡିଓ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ରେ ହୋଇଥାଏ ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ନିଜ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ର । ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଲିନା ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ଯେ । ତାହେଲେ ଆଜି


ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଏଲିନା ସମୁଦ୍ର କୁଳ ରେ ବୁଲାବୁଲି କରିବା ସହିତ ଡିଆଁ କୁଦ କରି ମଜା ନେଉଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଆହୁରି ଅନେକ କିଛି ଦୃଶ୍ୟ ଅଛି ଯାହା ଆଜି ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଜାଣିବା । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ ଏକ ରିଆଲିଟି ସୋ ରେ ବିଜେତା ହେବା ପରେ ଇସ୍କ ତୁ ହି ତୁ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ଚଳଚିତ୍ର ରେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ବେସ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା ଓ ସେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଥିଲେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଚଳଚିତ୍ର ପରେ ସେ ଅନେକ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଏକ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ପାଇବା ସହିତ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ନିଜ ଅଭିନୟ ସହିତ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏଲିନା ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ରେ ଏଲିନା ଙ୍କ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ,,

କେତେବେଳେ ସମୁଦ୍ର କୁଳ ରେ ବୁଲି ନିଜ ଓଢଣି କୁ ଉଡାଇ ମଜା ନେଇଥିବା ସମୟ ରେ ତ ଆଉ ଏକଦୃଶ୍ୟ ରେ ନିଜ ଘରେ ରହି ମଜାମସ୍ତି କରିବା ସହିତ ଖାଉ ଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି , ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବେସ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶାଶୂ ଘରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନଙ୍କୁ (Somalin Parida) ଖୁଆଇ ଦେଲେ ଶାଶୂ ଓ ନଣନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *