Breaking News

ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଦେଖନ୍ତୁ Ollywood ସିଙ୍ଗର ନମିତା ଅଗ୍ରୱାଲ (Namita Agrawal) ଙ୍କ ୨ ପୁଅଙ୍କୁ, ଆଗରୁ ଦେଖି ନଥିବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଗାୟିକା ମାନ ଙ୍କୁ ବେସ ଭଲ ଭାବ ରେ ଜାଣିଥିବେ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ସେହି ଗାୟିକା ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରୁ ଏମିତି ଜଣେ ଗାୟିକା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଯାହା ଙ୍କ ପିଲା ମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବଡ ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଗାୟିକା ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ନମୀତା ଅଗ୍ରୱାଲ , ଆଜି ନମୀତା ଅଗ୍ରୱାଲ ଏନକେ ଦୁଇ ପୁଅ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଯେଉଁ ମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବହୁତ ବଡ ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନମୀତା ଅଗ୍ରୱାଲ ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ସେ ଆମ ଓଡିଶା ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଗାୟିକା ଭାବେ ବେସ ପରିଚିତ । ବନ୍ଧୁଗଣ ନମୀତା ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ଓ ଭଜନ ରେ ଗୀତ ଗାଈ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ନମୀତା ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଭଜନ ଗୀତ ଗାଈ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଭଜନ ରୁ ତାଙ୍କ ଗାୟିକା ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ହଁ ବନ୍ଧୁ 1992 ମସିହା ରେ ଅଝଟିଆ କାଳିଆ ଗୀତ ଗାଈ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଥିଲେ । ତାହେଲେ ସେ 1992 ମସିହା ରେ ମ୍ୟୁଜିକ କମ୍ପାନୀ ର ସୀତାରାମ ଅଗ୍ରୱାଲ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଓ ବିବାହ ପରେ ବହୁତ ଗୀତ ଗଇଛନ୍ତି ନମୀତା ଅଗ୍ରୱାଲ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ 1993 ମସିହା ରେ ନମିତା ଙ୍କୁ ଦୁଇ ଟି ଯାଁଳା ପିଲା ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ ।

ତେବେ ସେମାନ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରୁ ଜଣକ ର ନାମ ସିଦ୍ଦାର୍ଥ ଅଗ୍ରୱାଲ ଥିବା ସମୟ ରେ ଅନ୍ୟ ଜଣକ ନାମ ସାର୍ଥକ ଅଗ୍ରୱାଲ ରହିଛି । ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେମାନ ଙ୍କୁ 27 ବର୍ଷ ହୋଇଛି ସେମାନେ ତାଙ୍କ ପାଠ ପଢା ସାରିବା ପରେ ନିଜ କମ୍ପାନୀ ରେ ମାଲିକ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅବିବାହିତ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସରକାର କଲେ ବଡ଼ ଘୋଷଣା ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ଦମନ ଫିଲ୍ମ ସରକାର ଦେବେ ପଇସା ଦେଖନ୍ତୁ ଏହାକୁ ସୁଣିଲାରେ Babushan କେତେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି !

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଅର୍ଥାତ୍ ଦିନ କୁ ଦିନ ବଢି ଚାଲିଛି ଦମନ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଦମନ ର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.