Breaking News

ଘଟଣା ସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ଡେମୋ ଦେଖାଇଲେ Govind Sahu, କେମିତି କଣ କରିଥିବା ସବୁ ବଖାଣିଲା – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଅବଗତ ଥିବେ କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ର ମହାଲିଙ୍ଗ ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ର ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ମମିତା ମେହେର ଙ୍କ ଘଟଣା ବିଷୟ ରେ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ମମିତା ମେହେର ଙ୍କୁ ଗୋବିନ୍ଦ ନିଜେ ହ-ତ୍ୟ କରିଛି ପୋଲିସ ଆଗ ରେ ସ୍ଵୀକାର କରିଥିଲା ଓ ସେ କାହିଁକି ତାକୁ ମ-ରି-ଥି-ଲା ତାହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲା , ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଗୋବିନ୍ଦ ମମିତା ଙ୍କୁ କେଉଁଠି ପୋ-ତି ଦେଇ ପୋ-ଡି-ଥି-ଲା ତାହାର ଡେ-ମୋ ଦେଖାଉଛି ଗୋବିନ୍ଦ ।


ପୂର୍ବ ରୁ ଗୋବିନ୍ଦ ପୋଲିସ ଆଗ ରେ ସତ କଥା କହିଥିଲା ଯେ ମମିତା ତାର ସମସ୍ତ କ-ଳା କ-ର-ନା-ମା ବିଷୟ ରେ ଅବଗତ ଥିଲା ଓ ମମିତା ଯଦି ଏହି କଥା ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ କହି ଦିଏ ତାହେଲେ ଗୋବିନ୍ଦ ଆଉ ମୁ-ଣ୍ଡ ଟେ-କି ଚାଲି ପାରିବ ନହିଁ ବୋଲି ଭାବି ମମିତା ଙ୍କୁ ନିୟମ କରାଇଥିଲା ଯେ ଏହି କଥା କାହାକୁ ନ କହିବା ପାଇଁ କିନ୍ତୁ ମମିତା ଗୋବିନ୍ଦ ର ଏହି ଧ-ମ-କ କଥା କୁ କ୍ଷାତିର କରି ନଥିଲା କି ଡ-ରି ବି ଯାଇ ନଥିଲା । ତେବେ ଗୋବିନ୍ଦ ଏହି କଥା ରେ ଉ-ତ୍ତ-କ୍ତ ହୋଇ ତାର ବେ-କ ଚି-ପି ମା-ରି ଦେଇଥିଲା ସେହି କାର ଭିତରେ ।

ତାହେଲେ ଏହି ସବୁ କଥା କହିବା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ସହ ଗୋବିନ୍ଦ ଆସିଛି ମହାଲିଙ୍ଗ ର ସେହି ଖେଳ ପଡିଆ ସ୍ଥାନ କୁ ଯେଉଁଠାରେ ଗୋବିନ୍ଦ ମମିତା ଙ୍କୁ ପୋ-ଡି ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ , ଗହଣା ସବୁ ପୋ-ଡି ପୋ-ତି ଦେଇଥିଲା ଓ ସେହି ଠାରେ ମମିତା ଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଜିନିଷ କୁ ପୋ-ଡି ଦେଇ ଠିଆ ହୋଇ ଦେଖୁଥିଲା ।

ଗୋବିନ୍ଦ ଆହୁରି କହିଛି ଯେ ଯେଉଁ ଦିନ ଏହି ଅଘଟଣ ଘଟାଇଥିଲା ତାହାର ସମୟ ରାତି 8 ଟାରୁ 9 ଟା ଭିତରେ ବୋଲି ଗୋବିନ୍ଦ ଡ଼ିଆଇଜେ ଓ ଏସପି ଙ୍କୁ କହିଥିଲା । ତେବେ ଏହି ଲାଇଭ ଡେମୋ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଭାଇରାଲ ହେବ ରେ ଲାଗିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆସିଗଲା ସ୍କୁଲ ଖୋଲିବା ଫାଇନାଲ ତାରିଖ ଏହି ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ କଲେଜ ..

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଏବେ ଏବେ ଆସିଲା ବଡ଼ ଖବର ସରକାର ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଦେଇଛନ୍ତି କେବେ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.