Breaking News

ମାଟ୍ରିମୋନିରୁ ପ୍ରେ-ମ ସଂପର୍କ, ପରେ ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ଦିଆନିଆ ଆଉ ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବାମଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଏକ ଖବର ବେସ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଖବର ସହ ଏକ ଅଡିଓ ମଧ୍ୟ ବେସ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି । ତେବେ ଏହିଅଡିଓ ରେ ଜଣେ ସୁନ୍ଦରୀ ଯୁବତୀ ଙ୍କ ସହ ଜଣେ ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ ଖଣ୍ଡି ହିନ୍ଦୀ ରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିବା ର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ ଏହି ଓଡିଆ ପୁଅ ଜଣକ ହଉଛନ୍ତି କଟକ ଜିଲ୍ଲା ନିଶ୍ଚିନ୍ତ କୋଇଲି ବ୍ଲକ ର ଜର୍ନାଦନ ଗ୍ରାମ ର ସର୍ବ ପ୍ରଶନ ପଣ୍ଡା ।

ତେବେ ପ୍ରଶନ ମ୍ୟାଟ୍ରିମନି ରୁ ସେହି ସୁନ୍ଦରୀ ଯୁବତୀ ଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେ-ମ ସମ୍ପର୍କ ହୋଇଥିଲା ଓ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ପ୍ରଶନ ଖଣ୍ଡି ହିନ୍ଦୀ ରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ । ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଜଣକ ନିଜ କୁ ଡାକ୍ତର ବୋଲି ପରିଚୟ ଦେବା ସହ ସେ ଇଂଲଣ୍ଡ ରେ ରହୁଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।


କିନ୍ତୁ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଯୁବତୀ ଜଣକ ମିଛ କଥା କହି ପ୍ରଶନ ଙ୍କୁ ଠ-କି ଦେଇଥିଲେ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଯୁବତୀ ଜଣକ ପ୍ରଶନ ଙ୍କ ଠାରୁ 4 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଚୂନ ମାରିଦେଇ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ପ୍ରଶନ ଜାଣିଲେ ପାରିଲେ ଯେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ପଇସା ଝଡେଇବା ପାଇଁ ଏହି ଯୋଜନା କରିଥିଲା ଓ ପଇସା ପାଇଯିବା ପରେ ଦୂରେଇ ଗଲା , ତେବେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ପ୍ରଶନ ଥାନା ରେ ସେହି ଯୁବତୀ ଙ୍କ ନାମ ରେ ଅଭିଯୋଗ ଦେବା ସହ କଥା ହୋଇଥିବା ଅଡିଓ କ୍ଲିପ ମଧ୍ୟ ଶୁଣାଇଥିଲେ । ତେବେ କଣ ଆପଣ ମାନେ କେଉଁ ଅଜଣା ସୁନ୍ଦରୀ କଣ୍ଟାକ୍ ରେ ଅଛନ୍ତି କି ହୋଇ ଯାଅନ୍ତୁ ସାବଧାନ

About admin

Check Also

ଆସିଗଲା ସ୍କୁଲ ଖୋଲିବା ଫାଇନାଲ ତାରିଖ ଏହି ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ କଲେଜ ..

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଏବେ ଏବେ ଆସିଲା ବଡ଼ ଖବର ସରକାର ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଦେଇଛନ୍ତି କେବେ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.