Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଅଭିନୟ ଛାଡି କେଉଁ କାମ କରୁଛନ୍ତି ହିରୋ ବାବୁଶାନ (Babushan) – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ମାନେ ନିଜ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଅଭିନେତା ମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେଳେ ବେଳେ ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଥାନ୍ତି ନିଜ ଭିଡିଓ କୁ ନେଇ । ପ୍ରାୟ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ କିଛି ଭିଡିଓ କୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ରିଅଲ ବୋଲି କହିଥାନ୍ତି କିଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ସ ମାନେ ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଏକ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ବାବୁଷାନ ମହାନ୍ତି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅଭିନୟ ଛାଡି ପାର୍ବତୀ ବସ ର ଡ୍ରାଇଭର ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସେହିଭଳି ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦେଖା ଯାଇଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ବାବୁଷାନ ବସ ଚଲାଉ ଥିବା ର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ହେଉଛି ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ର ଦୃଶ୍ୟ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ବାବୁଷାନ ଙ୍କ ଏକ ଚଳଚିତ୍ର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଓ ଏହି ଚଳଚିତ୍ର ର ନାମ କଣ ରହିଛି ତାହା ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ କରା ଯାଇ ନହିଁ କିନ୍ତୁ ଚଳଚିତ୍ର ର ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ବେସ ଜୋରସୋର ଚାଲିଛି ଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ଟି ହେଉଛି ତାଙ୍କ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ଦୃଶ୍ୟ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶାଶୂ ଘରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନଙ୍କୁ (Somalin Parida) ଖୁଆଇ ଦେଲେ ଶାଶୂ ଓ ନଣନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *