Breaking News

Govinda Sahu ବିରୋଧରେ ଫୁଣି ହେଲା ଆଉ ଏକ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଖୁଲାସା, ଆଉ ଜଣେ ଛା-ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ବି ମା-ରି ଦେଇଥିଲା ଗୋବିନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଗୋବିନ୍ଦ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଆସିଲା ବଡ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ କଲା ଭଳି ଖବର , ହଁ ବନ୍ଧୁ ମହାଲିଙ୍ଗ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ମୋତିଲାଲ କହିଲେ ଗୋବିନ୍ଦ ଙ୍କ ନାମ ରେ ଏକ ବଡ କଥା ଯେ ୨୦୦୦ ମସିହା ରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ କୁ ହ-ତ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା , ଟ୍ରା-କ୍ଟ-ର ତଳେ ଚାପି ଦିଆଯାଇ ମା-ରି ଦିଆଯାଇଥିଲା ଓ ସେତେବେଳେ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ ଙ୍କ 10 ହଜାର ଲୋକ ଘେରି ଥିଲେ ।

ଗୋବିନ୍ଦ ଜଣେ ମୋସ୍ଟ ୱା-ନ୍ଟେ-ଡ ହେବା ସହିତ ରାଜନୀତି ମଧ୍ୟ କରିଥାଏ , ତାହେଲେ 1997 ମସିହା ରେ ତାର ପାର୍ଥୀ ହାରି ଯିବା ରୁ ଗୋବିନ୍ଦ ଉ-ତ୍ୟ-କ୍ତ ହୋଇ ବା-କ୍ସ ଟି କୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇ ନିଆଁ- ଲଗେଇଥିଲା ଓ ହାଇସ୍କୁଲ ରୁ କଲେଜ ସବୁଠି ର-ଙ୍ଗ-ଶା-ଳା କରିଥିଲା । ସେ ପାଠ ପଢଉ ଥିବା ସମୟ ରେ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଛାତ୍ରୀ ମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ଆମ ଜୀବନ କୁ ବ-ର-ବା-ଦ କରିଦେଲା ଗୋବିଦ ସାହୁ ।

ତେଣୁ ଶିକ୍ଷକ ଜଣକ ଉ-ତ୍ତ୍ୟ-କ୍ତ ହୋଇ ଥାନା ରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ମୁଖ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଥିଲେ ଓ ତାର ସବୁ ପା-ପ କାମ ବିଷୟ ରେ ମୋତିଲାଲ ସବୁ କିଛି ଜାଣିଥିଲେ , ତେଣୁ ଗୋବିନ୍ଦ ମୋତିଲାଲ ଙ୍କ ର କିଛି ନ କରି ପାରି ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅ କୁ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଚ-ଢେ-ଇ ମା-ରି ଦେଇଥିଲା ବୋଲି ଶିକ୍ଷକ କହିଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପାଠ ପଢ଼ିଛନ୍ତି ଷଷ୍ଠ ହେଲେ ଫେସବୁକରେ ଡାକ୍ତର ପରିଚୟ ଦେଇ ଫ-ସ-ଉ-ଥି-ଲେ ଝି-ଅ ଙ୍କୁ ,ଆଉ ଲୁ-ଟି ନେଉଥିଲେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା କହିଲେ ଷଷ୍ଠ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *