Breaking News

ମହାଲିଙ୍ଗ କଲେଜରେ ସେଦିନ ରାତି କାହାଣୀ କହିଲେ JCB ଡ୍ରାଇଭର ପୁଷ୍କର, ଏମିତି କଥା ଶୁଣି ଆପଣ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ କଳାହାଣ୍ଡି ମହାଲିଙ୍ଗ ସ୍ଥିତ ସନସାଇନ ପବ୍ଲିକ ସ୍କୁଲ ର ଶିକ୍ଷକ ମମିତା ମେହେର ଙ୍କ ହ-ତ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ରେ ଗୋବିନ୍ଦ ଙ୍କୁ 5 ଦିନିଆ ରି-ମା-ଣ୍ଡ ରେ ନେଇଛି ବଲାଙ୍ଗିର ପୋଲିସ । ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ପୋଲିସ ଏହି ହ-ତ୍ୟ ବିଷୟ ରେ ପଚରାଉଚରା କରିବା ସହ ତାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛି । ବଲାଙ୍ଗିର ଏସପି ଓ ଉତ୍ତରାଞ୍ଚଲ ର ଡ଼ିଆଇଜ ଦୀପକ କୁମାର ଘଟଣା ର ତନଘନା କରୁଛନ୍ତି ।


ଘଟଣା ର ଅଧିକ ତଦନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଡିଆଇଜି ଓ ବଲାଙ୍ଗିର ଏସପି ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ସିନ୍ଧେକଲା ଥାନା ରେ , ତେବେ ସେହି ଥାନା ରେ କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବା ପରେ ମହାଲିଙ୍ଗ ଯାଇ ଥିଲେ ଓ ସେଠାରେ ସ୍ପଟ ଭେରୀଫିକେଶନ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟପଟେ ଅଟକ ଥିବା ଥିବା ଜେସିବି ଡ୍ରାଇଭର ଯାହାର ନାମ ପୁଷ୍କର , ତେବେ ପୁଷ୍କର କୁ ପୋଲିସ ଗି-ର-ଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯିବ । ମମିତା ମେହେର ହ-ତ୍ୟ ମାମଲା ରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଗୋବିନ୍ଦ ଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ।

ତାହେଲେ ଗୋବିନ୍ଦ ଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ରେ ରାତ୍ର ଜଗୁଆଳି ଗୁପ୍ତେ ତାଣ୍ଡି , ଜେସିବି ଡ୍ରାଇଭର ପୁଷ୍କର ଭୋଇ ଓ ଗୋବିନ୍ଦ ର ଭଣଜା କୁ ପୋଲିସ ଅ-ଟ-କ ରଖିଛି । ପୋଲିସ ଚାହୁଁ ଥିଲା ଯେ ସନସାଇନ ସ୍କୁଲ ରେ କଣ ଚଳୁଥିଲା ଓ ସେ କଣ ପାଇଁ ମମିତା ଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟ କଲେ ଭଳି ଅନେକ ଖବର ର ଉତ୍ତର ଜାଣିବା ପାଇଁ ।

ତାହେଲେ ଏହାରି ଭିତରେ ଜେସିବି ଡ୍ରାଇଭର ଙ୍କ ଭାଇ କହିବ ଅନୁଯାୟୀ ଗୋବିନ୍ଦ ଆସି ପୁଷ୍କର କୁ କହିଥିଲେ ବଡ ଗାତ ଟିଏ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଓ ସେ ଗାତ ଖୋଲିଥିଲେ ଓ ଏହା ପରେ ପୁଣି କହିଥିଲେ ଯେ ଗାତ ପୋତିବା ପାଇଁ । ତାହେଲେ ପୁଷ୍କର କେମିତି ଜାଣିବା ଯେ ସେ ଯେଉଁ ଗାତ କରିଥିଲା ତାହା ମ-ଣି-ଷ ପୋ-ତି-ବା ପାଇଁ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହାର ତଦନ୍ତ ବେସ ଜୋରସୋର ରେ ଚାଲିଛି ଓ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସବୁ କିଛି ଧରା ପଡିଯିବ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆସିଗଲା ସ୍କୁଲ ଖୋଲିବା ଫାଇନାଲ ତାରିଖ ଏହି ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ କଲେଜ ..

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଏବେ ଏବେ ଆସିଲା ବଡ଼ ଖବର ସରକାର ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଦେଇଛନ୍ତି କେବେ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.