Breaking News

Govinda Sahu ର ସବୁ ଗୁମର ଖୋଲି ଦେଲେ ମହାଲିଙ୍ଗ କଲେଜର ପୂର୍ବତନ ଛାତ୍ର, ଯାହା କହିଲେ ଶୁଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ମହାଲିଙ୍ଗ ର ଜଣେ ପୂର୍ବତନ ଛାତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି ମହାଲିଙ୍ଗ ରେ ଚାଲୁଥିବା କ-ଳା କା-ର-ନା-ମା କୁ ଫର୍ଦ୍ଦଫସ କରିଛନ୍ତି ଓ ସେ ଏହି କଥା ଟା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ କଣ ପାଇଁ କହିଲେ ପୂର୍ବ ରୁ କାହିଁକି କହି ନଥିଲେ ତାହା ମଧ୍ୟ ସେ ସେହି ଭିଡିଓ ରେ ଜଣାଇଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ମହାଲିଙ୍ଗ କଲେଜ ର ପୂର୍ବତନ ଛାତ୍ର ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ , ତାହେଲେ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗୋବିନ୍ଦ ପଇସା ର ପାହାଡ ରେ ବସିଛି ଓ ତାକୁ କେହି ବି ଛୁଇଁ ପାରିବେ ନହିଁ । ଯାହାକି ତାର ମନ ର ଭ୍ରମ ଥିଲା କାରଣ ଦିନେ ଦିନେ ସତ ନିଶ୍ଚୟ ପଦା କୁ ଆସିବ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତାହା ହୋଇଛି ସତ ବାହାର କୁ ଆସିଲା ।

ମହାଲିଙ୍ଗ ର ଦାୟିତ୍ଵ ଥିଲା ପିଲା ମାନ ଙ୍କୁ ଭଲ ପାଠ ପଢାଇ ଭଲ ମଣିଷ କରିବା ପାଇଁ , କିନ୍ତୁ ଗୋବିନ୍ଦ ଲେଡିଜ ହଷ୍ଟେଲ ରେ ନାଟ କରୁଥିଲା ଓ ସ୍କୁଲ ନିୟମ କୁ କଡାକଡି ଭାବେ ପାଳନ କରୁଥିଲା । ତାହେଲେ ଏହି ଛାତ୍ର ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ କଣ ପାଇଁ ରାତି ରେ ମହାଲିଙ୍ଗ କଲେଜ କଣ ପାଇଁ ମନ୍ତ୍ରୀ ରହୁଥିଲେ ବୋଧ ହୁଏ ତାଙ୍କ ଛାତ୍ର ମାନ ଙ୍କୁ ନୂତନ ଶିକ୍ଷା ଦେଉଥିଲେ ।

ତାହେଲେ ଆମେ ମାନେ ସବୁକିଛି ଜାଣିବା ସତ୍ତ୍ୱେ କିଛି କହି ପାରୁ ନଥିଲୁ କାରଣ ର-ଷ୍ଟି-କେ-ଟ ଭ-ୟ ସହିତ ମାର୍କ ର ଚିନ୍ତା ଥିଲା । ତାହେଲେ ସେ ଯିଏ ବି ହେଉ କେହି ତ ଜଣେ ସତ କହିଛି କାରଣ ସତ ବେସୀ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରୁହେ ନହିଁ , କିନ୍ତୁ ସତ ବାହାରିବା ପଛ ରେ ଆମ ର ଜଣେ ମ୍ୟାଡମ ଙ୍କ ର ବ-ଳି ଚଢିଗଲା ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପାଠ ପଢ଼ିଛନ୍ତି ଷଷ୍ଠ ହେଲେ ଫେସବୁକରେ ଡାକ୍ତର ପରିଚୟ ଦେଇ ଫ-ସ-ଉ-ଥି-ଲେ ଝି-ଅ ଙ୍କୁ ,ଆଉ ଲୁ-ଟି ନେଉଥିଲେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା କହିଲେ ଷଷ୍ଠ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *