Breaking News

Govinda Sahu ବଖାଣିଲା ସେଦିନ ରାତିରେ କାହାଣୀ, ୯ ଘଣ୍ଟା କେମିତି ଓ କଣ ସେ କରିଥିଲା ଶୁଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ପାଦ ତଳୁ ମାଟି ଖସିଯିବ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ନିଖୋଜ ଥିବା ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ମମିତା ମେହେର ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିଥିବେ , ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ମମିତା ଙ୍କୁ ନେଇ ଆସିଗଲା ବଡ ଖବର , ହଁ ବନ୍ଧୁ ସବୁ ସତ କଥା କହି ଦେଲା ଗୋବିନ୍ଦ , ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜି ଆମର ଏହି ପେଜ ରେ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ କଣ କହିଛି ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ ମମିତା ମେହେର ଙ୍କ ତ-ଣ୍ଟି ଚି-ପି ହ-ତ୍ୟା କରିଥିଲା କୁରୁସୁଟୁ ଛକ ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତା ରେ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ସମୟ ଦିନ 11 ଟା ରୁ 11:30 ଭିତରେ ଗୋବିନ୍ଦ ହ-ତ୍ୟ କରିଥିଲା କାର ଭିତରେ । ଅତି ନି-ର୍ମ-ମ ଭାବେ ହ-ତ୍ୟ କରିଥିଲା ଗୋବିନ୍ଦ ମମତା ଙ୍କୁ , ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ହ-ତ୍ୟ ପୂର୍ବ ରୁ ଭାବନିପାଟଣା ମାଣିକେଶ୍ବରୀ ମନ୍ଦିର କୁ ନେଇ ମମିତା ଙ୍କୁ ଶପଥ କରିବା ପାଇଁ ମମିତା ଙ୍କୁ ନେଇଥିଲା ।

ଶପଥ ପରେ ସର୍ତ୍ତ ରଖିଥିଲା ଯେ ମୋ ବିରୋଦ୍ଧ ରେ ଥିବା ପ୍ରମାଣ କୁ କେବେ ବି ଖୁଲସା କରିବୁ ନହିଁ କିନ୍ତୁ ମମିତା ମେହେର ଗୋବିନ୍ଦ ଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ନଥିଲେ ଓ ଏହା ପରେ ଗୋବିନ୍ଦ ଓ ମମିତା ଙ୍କ ମଝିରେ ହୋଇଥିଲା ଝ-ଗ-ଡା । ତାହେଲେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ଗୋବିନ୍ଦ ମମିତା ଙ୍କ ତ-ଣ୍ଟି ଚି-ପି ମା-ରି ଦେଇ ଥିଲା ଓ ସବ କୁ ନିଜ ଗାଡି ରେ ଧରି ଚାଲି ଆସିଥିଲା ନିଜ ଗାଁ ମହାଲିଙ୍ଗ କୁ । ତେବେ ସହଯୋଗୀ ରାଧେ କୁ ବି ମଧ୍ୟ ଫୋନ ରେ କହିଥିଲା ଘର ର ପଛ କର ଗେଟ ଖୋଲା ରଖିବାକୁ ।

ତାହେଲେ ସନ୍ଧ୍ଯା ବେଳ କୁ ଏକ ଷ୍ଟାଡିୟମ କୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲା ଗୋବିନ୍ଦ ଓ ଷ୍ଟାଡିୟମ ର ଜଗୁଆଳି କୁ ଟାୟାର ରଖିବା ପାଇଁ କହିଥିଲା ଓ ମୁନିସ କୁ କାଠ ଗଣ୍ଡି ରଖିବାକୁ କହିଥିଲା । ସେଠାରେ ଖୋଲା ହୋଇଥିବା ଗାତ ରେ କାର୍ବନ ପକାଇ ମମିତା ର ଶବ କୁ ରଖିଥିଲା । ତେବେ ସବ ଉପରେ ଟାୟାର ପକାଇ ପେଟ୍ରୋଲ ପକାଇ ଜା-ଲି ଦେଇଥିଲା ଓ ସବ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଜ-ଳି-ବା ପରେ ପୋତି ଦେଇଥିଲା ।

ଏହାର ସମୟ ରାତି 8:30 ହେବ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ ଗୋଟିଏ ପାଉଁଜି କାର ମିଳିଥିବା ସମୟ ରେ ଆଉ ଗୋଟିଏ ସବ ନିକର ରୁ ବାହାରିଥିଲା । ତେବେ ସବୁ ସତ କଥା ମାନି ନେଇଥିଲା ଗୋବିନ୍ଦ ପୋଲିସ ସାମ୍ନା ରେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପାଠ ପଢ଼ିଛନ୍ତି ଷଷ୍ଠ ହେଲେ ଫେସବୁକରେ ଡାକ୍ତର ପରିଚୟ ଦେଇ ଫ-ସ-ଉ-ଥି-ଲେ ଝି-ଅ ଙ୍କୁ ,ଆଉ ଲୁ-ଟି ନେଉଥିଲେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା କହିଲେ ଷଷ୍ଠ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *