Breaking News

ନୂଆ ନୂଆ ବିବାହ କରିଥିବା ଓଡିଆ ହିରୋଇନମାନେ କିପରି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପାଳନ କରିଲେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ଷକ ଥରେ କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଆସିଥାଏ ଓ ଏହା କୁମାରୀମାନେ ବା ଝିଅ ପିଲା ମାନେ ବେସ ଧୁମଧାମ ରେ ପୂଜା କରିଥାନ୍ତି ଓ ସେମାନ ଙ୍କ ଖୁସି ମଧ୍ୟ ନ କହିଲେ ଚାଲିବ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପାଳନ କରିବାର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ହେଲା ଯେ ଏହି ପୂର୍ଣ୍ଣମୀ ରେ କାର୍ତ୍ତିକେୟ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ତେବେ କଥା ରେ ଅଛି ଯୁବତୀ ମାନେ ଏହି ପୂଜା କରିବା ଦ୍ଵାରା ତାଙ୍କୁ ଭଲ ବର ମିଳିଥାଏ ।

ଏହାକୁ ସାଧାରଣ ଯୁବତୀ ମାନେ ବା ବିବାହିତ ମହିଳା ମାନେ ସକାଳୁ ସ୍ନାନ କରି ନୂଆ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବ ଙ୍କୁ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିବେ । ଚୌରା କୁ ସଫସଫି କରିବା ପରେ ମୁରୁଜ ପକାଇବା ପରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଭାବେ ସଜସାଜି କରି ଥାଆନ୍ତି । ତେବେ ସନ୍ଧ୍ଯା ହେବା ମାତ୍ର କେ ଭୋଗ ରାଗ ନେଇ ଚୌରା ମୂଳ ରେ ଚାନ୍ଦ ପୂଜା କରିଥାନ୍ତି ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ହୁଳହୁଳି ଶବ୍ଦ ରେ ଥରି ଉଠିବ ପରିବେଶ । ତାହେଲେ ଆମ ଓଡିଶା ର ଘରେ ଘରେ ଏହା ପାଳନ କରିଥାନ୍ତି ଯୁବତୀ ମାନେ । ଠିକ ସେହିଭଳି ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଏହି କୁଆଁର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା କୁ ବେସ ଧୁମଧାମ ରେ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଯେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ନୂଆ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଆଗକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏହି ପୂଜା ଟି କୁ ବେସ ଧୁମଧାମ ରେ ପାଳନ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସରିଲା ରିୟା ଦେଙ୍କର ବାହାଘର ରିୟା ବାହାହେଲେ ହେଲେ ଗୋଟେ ବଙ୍ଗାଳି Hero ଙ୍କୁ ଦେଖନ୍ତୁ ବାହାଘର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭିଡ଼ିଓ !

ହେଲୋ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଏବେ ଆସି ଯାଉଛି ଏକ ବୋହୁତ ବଡ ଖୁସୀ ଖବର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି …

Leave a Reply

Your email address will not be published.