Breaking News

ଭାଇରାଲ ହେଲା ବଲାଙ୍ଗୀର ପୋଲିସଙ୍କ ସହ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ କଲ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ, ଏମିତି କିଛି କଥା କହିଲେ ପୋଲିସ ସାର – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବଲାଙ୍ଗିର ପୋଲିସ ସହ ଆମ ପ୍ରିୟ ସାମ୍ବାଦିକ ଙ୍କ ଏକ କଲ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ରେକର୍ଡ ରେ ସାମ୍ବାଦିକ ଉଚିତ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଛନ୍ତି ବଲାଙ୍ଗିର ପୋଲିସ କୁ , , ତାହେଲେ ଏହି ବିଷୟ ରେ ଆମେ ଜାଣିବା ତା ପୂର୍ବ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ଯେ ଏହି ରେକର୍ଡ ସେତେବେଳ ର ଯେତେବେଳେ ଗୋବିନ୍ଦ ଖସି ପଳାଇ ଯାଇଥିବାରୁ ପୋଲିସ ଅର୍ଥ ରାଶି ଘୋଷଣା କରିବା ସମୟ ର । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସାମ୍ବାଦିକ ଭାଇ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ 20 ହଜାର ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର କୁ ଆପଣ ମାନେ 1 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା କରିଦେଲେ ଓ ଏହା ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ଆଉ କେତେ ଟଙ୍କା ବଢିବ ଭଳି ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ଏହି ଅର୍ଥ ରାଶି ପୁରସ୍କାର କୁ ନେଇ ଏହାର ଉତ୍ତର ପୋଲିସ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଏତିକି ରହିବ ଓ ଆଗ କୁ ଏହା ବଢିବ ନହିଁ ।

ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ସାମ୍ବାଦିକ ଭାଇ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ ଯେ ଗୋବିନ୍ଦ ତାର ପତ୍ନୀ ସହ ଫୋନ ରେ କଥା ହେଉଛି ତାକୁ କଲ ଟ୍ରାକ କରି ଧରି ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଟ୍ରାକ କରୁ ନାହାଁନ୍ତି ଓ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଥାନା କୁ ଆସି ଖସି ଯିବା ଏହା ଗୋଟେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କର କଥା । ତାହେଲେ ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଏହା ପୂର୍ବ ରୁ ଆଉ ଏକ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା 2018 ମସିହା ଜାନୁୟାରି 22 ତାରିଖ ରେ ସେହି ସ୍କୁଲ ରେ ରେ-ଫ୍ଟ କେସ ହୋଇଥିବାରୁ । ଏହି ଭଳି ଅନେକ କିଛି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଏହି କଲ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ ରେ ଓ ସେସ ରେ ପୋଲିସ ବାବୁ ଜଣକ ମଙ୍ଗିଛନ୍ତି ଯେ ଗରିବ ସାଧାରଣ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ କିଛି ପୋଲିସ କୁକୁର,ବିଲେଇ ,ମାଙ୍କଡ ଭଳି ବ୍ୟ-ବ-ହା-ର କରୁ ଥିବାର ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆସିଗଲା ସ୍କୁଲ ଖୋଲିବା ଫାଇନାଲ ତାରିଖ ଏହି ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ କଲେଜ ..

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଏବେ ଏବେ ଆସିଲା ବଡ଼ ଖବର ସରକାର ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଦେଇଛନ୍ତି କେବେ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.