Breaking News

ନଣନ୍ଦ ପୁଟୁଳିର ଅଭିନେତ୍ରୀ କୁକିଜ (Cookies Swain) ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନକୁ ବହୁତ ଧୂମ ଧାମରେ ପାଳନ କରିଲେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ମଞ୍ଜରି ଟିଭି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ କୁକୀଜ ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ର ନୁହେଁ ତାହା କୁକୀଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜିବନ ର ଏକ ଭିଡିଓ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତି ଗତ ଭିଡିଓ କୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟି ଥାନ୍ତି , ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କୁକୀଜ ଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ବିଷୟ ରେ ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ କୁକୀଯ ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ନଣନ୍ଦ ପୁଟୁଳି ରେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ , ସେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏହି ଅଭିନୟ କୁ ଲୋକ ମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ।ସେ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ଆଜି ନଣନ୍ଦ ପୁଟୁଳି ଧାରାବାହିକ ଟି ଓଡ଼ିଶା ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ହୋଇପାରିଛି ଓ କୁକୀଜ ମଧ୍ୟ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ତାହେଲେ କୁକୀଜ କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ 27 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଛି । କୁକୀଜ ଙ୍କ ଅଭିନୟ ପ୍ରତି ଛୋଟ ବେଳୁ ରୁଚି ଥିଲା ଓ ସେଥିପାଇଁ ପରିବାର ଲୋକ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ଓ ସହଯୋଗ ପାଇଁ ସେ ଆଜି ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ବେଶ ପରିଚିତ ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଗତ କାଲି କୁକୀଜ ଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି ସରି ଯାଇଛି ଓ ଏହି ଜନ୍ମ ଦିନ ରେ କୁକୀଜ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥି ମାନ ଙ୍କ ସହ ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି କୁ ପାଳନ କରିବା ସହିତ ବେସ ଜବରଦସ୍ତ ନାଚ ମଧ୍ୟ କରିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି , ଏହି ଜନ୍ମ ଦିନ ପାଳନ କରୁଥିବାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସରିଲା ରିୟା ଦେଙ୍କର ବାହାଘର ରିୟା ବାହାହେଲେ ହେଲେ ଗୋଟେ ବଙ୍ଗାଳି Hero ଙ୍କୁ ଦେଖନ୍ତୁ ବାହାଘର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭିଡ଼ିଓ !

ହେଲୋ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଏବେ ଆସି ଯାଉଛି ଏକ ବୋହୁତ ବଡ ଖୁସୀ ଖବର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି …

Leave a Reply

Your email address will not be published.