Breaking News

ପୁଣି ଅଳ୍ପ ବୟସରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ ଆଉ ଜଣେ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଅଭିନୟ ଜଗତ ରୁ ବାରମ୍ବାର ଆସୁଛି ଦୁଃଖ ର ଖବର , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟ ରେ ବହୁ ଲୋକ ପ୍ରିୟ କଳାକାର ମାନ ପରଲୋକ ହୋଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଦୁଃଖ ଖବର ଆସିଛି ଅଭିନୟ ଜଗତ ରୁ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ସାଉଥ ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉମା ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ କଥା ଟି ସତ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ମାତ୍ର 40 ବର୍ଷ ବୟସ ରେ ଦେ-ହା-ନ୍ତ ଘଟିଛି ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଉମା ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ନଥିଲା ଓ ସେ ତଳେ ପଡି ଯିବାରୁ ତାଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ଘଟିଛି , ଉମା ଙ୍କ ଦେ-ହା-ନ୍ତ ପରେ ଅନେକ କଳାକାର ମାନେ ଦୁଃ-ଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି କାରଣ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ମାତ୍ର 40 ବର୍ଷ ଓ ସେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଜାରି ରଖିଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ବେସ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା ।


କିନ୍ତୁ ବାର ଦୁଃ-ଖ ର ଖବର ମାତ୍ର କମ ବୟସ ରୁ ଦେହ ଅସୁସ୍ଥ ହେବା ରୁ ତଳେ ପଡି ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉମା ମହେଶ୍ଵରୀ ଓ ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟ ରେ ଆମେ ମାନେ ଆମର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ କଳାକାର ହରାଇ ବସିଛେ ଓ ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଇ ଦୁନିଆ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶାଶୂ ଘରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନଙ୍କୁ (Somalin Parida) ଖୁଆଇ ଦେଲେ ଶାଶୂ ଓ ନଣନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *