Breaking News

ବିବାହ ପରେ ଏହି ସୁନ୍ଦର ଜାଗାକୁ ହନିମୁନ ପାଇଁ ଗଲେ ହିରୋ ଅର୍ଦ୍ଧେନ୍ଦୁ (Ardhendu) ଓ ପଲ୍ଲବୀ (Pallavi) – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ରେ ଅନେକ ହିରୋ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ କି ବହୁତ କମ ଦିନ ର ଅଭିନୟ ରେ ବେଶ ଲୋକ ପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରି ପାରିଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ସେହିଭଳି ଅଭିନେତା ମଧ୍ୟ ରୁ ଜଣେ ହଉଛନ୍ତି ଅର୍ଦ୍ଧେନ୍ଦୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଅର୍ଦ୍ଧେନ୍ଦୁ ଙ୍କୁ । ସେ ବହୁତ କମ ଫିଲ୍ମ କରିଛନ୍ତି ଓ କମ ଦିନ ର ଅଭିନୟ ମଧ୍ୟ ରେ ସେ ବହୁତ ସାରା ଭଲପାଇବା ପାଇଛନ୍ତି ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ଠାରୁ ।


ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ତାଙ୍କର ଏକ ଗୀତ ବେଶ ସୁପର ହିଟ ଓ ଏହି ଗୀତ ଟି ହଉଛି “ହାଏ ତୋ ହାଏ ତୋ ପ୍ରେମ ର ରଙ୍ଗୋଲୀ “ ଏହି ଗୀତ ଟି ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା ଓ ଗୀତ ଟି ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ଟି ସୁପର ହିଟ ହୋଇଥିଲା । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଅର୍ଦ୍ଧେନ୍ଦୁ ପ୍ରଦୀପ ମହାରଥୀ ଙ୍କ ଏକ ମାତ୍ର ଝିଅ ପଲ୍ଲବୀ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ , ଅର୍ଦ୍ଧେନ୍ଦୁ ରାଜକୀୟ ଢଙ୍ଗ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଉଭୟ ବିବାହ ପରେ ବେସ ଖୁସି ରେ ଅଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ବାର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଉଭୟ ଦଶହରା ଛୁଟି ରେ ମାଲଦ୍ଵୀପ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଓ ସେଠାରେ ବହୁ ସାରା ମଜାମସ୍ତି କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ କିଛି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଓ ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶାଶୂ ଘରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନଙ୍କୁ (Somalin Parida) ଖୁଆଇ ଦେଲେ ଶାଶୂ ଓ ନଣନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *