Breaking News

ବହୁଦିନ ପରେ ଓଡିଶା ଦର୍ଶକ ମାନେ ଫୁଣି ଥରେ ନୈନା ଦାସ (Naina Das) ଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ, ଏହି ନୂଆ ସିରିଏଲରେ ନଜର ଆସିବେ…

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ନୈନା ଦାସ ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ସେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସବୁଠି ପରିଚିତ ହେବା ସହିତ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଏକ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ମଧ୍ୟ ପାଇଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରୁ ଦୂରେଇ ଯିବା ପରେ ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ରେ ଏକ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ପାଇଛନ୍ତି । ସେ ବହୁସାରା ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଓ ବେସ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ନୈନା ଦାସ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରୁ ଦୂରେଇ ଯିବା ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ହେଉଛି ତାଙ୍କ ପରିବାର କାରଣ ନୈନା ଦାସ ଦାସ ଙ୍କ ଶାଶୁଘର ହେଉଛି ମୁମ୍ବାଇ ଓ ସେହିଠାରେ ପରିବାର ଲୋକ ରହୁଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ନୈନା ଦାସ ଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ର ଖବର ଆସି ଯାଇଛି ଯେ ନୈନା ଦାସ ଦାସ ପୁଣି ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି କୁ ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ନୈନା ଦାସ ଏକ ନୂଆ ଧାରାବାହିକ ରେ ନଜର ଆସିବେ ଓ ପୁଣି ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।


ହଁ ବନ୍ଧୁ ଯାହା ସୂଚନା ମିଳିଛି ଯେ ଅକ୍ଟୋବର ମାନ ରୁ ମଞ୍ଜରି ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବା କୁ ଯାଉଛି ଏକ ନୂଆ ମେଘା ଧାରାବାହିକ ଯାହାର ନାମ ରହିଛି ସୁନା ଫରୁଆ । ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଆପଣ ମାନେ ନୈନା ଦାସ ଙ୍କୁ ଦେଖୁଥିବା ସମୟ ରେ ନେଗେଟିଭ ଚରିତ୍ର ରେ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉଶଶୀ ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ।


ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହା ର ପ୍ରମୋ ମଞ୍ଜରି ଟିଭି ରେ ରିଲିଜ ହୋଇ ସାରିଛି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ପ୍ରମୋ ଆପଣ ମାନେ ଯଦି ଦେଖିବେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଜାଣି ଯିବେ ଯେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ଉଷାଶୀ ମିଶ୍ର ନେଗେଟିଭ ଚରିତ୍ର ରେ ନଜର ଆସିବେ । ଆପଣ ମଞ୍ଜରୀ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ମୋ ଦେହେ ବୋଳିଦେ ତୋ ଦେହ କଳା, ନଣନ୍ଦ ପୁଟୁଳି, ସିଂହଦ୍ୱାର, ରକ୍ତ ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ବୋହୂ ଆମର ଏନଆରଆଇ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖୁଥିବେ , ତେବେ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ଆପଣ ମାନେ ସୁନା ଫରୁଆ ଧାରାବାହିକ କୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶାଶୂ ଘରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନଙ୍କୁ (Somalin Parida) ଖୁଆଇ ଦେଲେ ଶାଶୂ ଓ ନଣନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *