Breaking News

ସ୍ଵାମୀ ନଥିବା ସମୟରେ ରା-ତି-ରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଡାକିଥିଲେ ପ୍ରେ-ମି-କ-କୁ, ଧରା ପଡିବା ପରେ ଯାହା ହେଲା ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏ ଦୁନିଆ ରେ ସବୁଠାରୁ ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ ହଉଛି ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କ । ତେବେ ଏକ ଝିଅ ବିବାହ ପରେ ତାର ବାପଘର କୁ ଛାଡି ସଦା ସର୍ବଦା ପାଇଁ ଶାଶୂ ଘର କୁ ଆସିଥାଏ ଓ ନିଜ ଶାଶୁଘର କୁ ନିଜର କରି ତାର ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରିଥାଏ । ତେବେ ଶାଶୁଘରେ ଶାଶୂ ଶଶୁର ଙ୍କ ସେବା ଓ ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କ ର ମଧ୍ୟ ସୁଖ ଦୁଃ-ଖ ରେ ପାଖ ରେ ଠିଆ ହୋଇବା ।


ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିପାରୁଥିବେ ଯେ କେଉଁଠି ବୋହୁ ଶଶୁର କୁ ଚ-ପ-ଲ ରେ ବା-ଡା-ଉ-ଛି ତ ଆଉ କେଉଁଠି ବି-ଚ ରାସ୍ତା ରେ ଘୋ-ଷା-ଡ଼ି ଘୋଷାଡ଼ି ପି-ଟୁ-ଛି । ତେବେ ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା ପ୍ରାୟ ସ୍ତ୍ରୀ ବୋଲକରା ମଣିଷ ମାନେ ସ୍ତ୍ରୀ ପଛ ରେ ପଡି ନିଜ ବାପା ମା ଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ନଦେଇ ଘର ବାହାର କରିଦେଇଥାନ୍ତି ବୃଦ୍ଧ ଅବସ୍ଥା ରେ । ଏହି ଭଳି ଅନେକ ଦୃଶ୍ୟ ଆପଣ ମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖୁଥିବେ ।

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ଭିନ୍ନ ଅଟେ ଭିଡିଓ ଟି ଦେଖିଲ ପରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଭାବି ଯେ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ କୁ କିଛି ଖରାପ ଚରିତ୍ର ର ସ୍ତ୍ରୀ ମାନେ ଜାଣିଶୁଣି କଳଙ୍କିତ କରୁଛନ୍ତି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେହିଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବିବାହିତ ମହିଳା ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ବାହାର କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଯାଇଥିବା ସମୟ ରେ ସ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରେମିକ କୁ ଡାକି ଶା-ରୀ-ରି-କ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ରଖୁଥିବା ସମୟ ରେ ସ୍ଵାମୀ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଙ୍କୁ ଉ-ଲ-ଗ୍ନ ବେସ ରେ ଦେଖିଥିଲେ ଓ ପରେ ଗାଁ ଲୋକ ଙ୍କୁ ଡାକି ଉଭୟ ଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ଦେଇଥିଲେ , ତାହେଲେ ଆପଣ ମାନେ କୁହନ୍ତୁ ଏହି ଭଳି ସ୍ତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କ ର କଣ କରାଯିବ ଉଚିତ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି କି ଏହି ସିରିଏଲ ନମ୍ବର ନୋଟ ତେବେ ଆପଣ ରାତା ରାତି ହୋଇଯିବେ ଲକ୍ଷପତି…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି ଏହି ସିରିଏଲ ନମ୍ବର ନୋଟ ତେବେ ଆପଣ ରାତା ରାତି ହୋଇଯିବେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.