Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଶାଶୂ ଘରେ କିପରି ଅଛନ୍ତି ହିରୋଇନ ପୂନମ (Poonam Mishra), କଣ ସତରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ? ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବହୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ନିଜ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହେବା ସହିତ ଘରେ ଘରେ ମଧ୍ୟ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ କିଛି ନା କିଛି କାରଣ ରୁ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଦୂରେଇ ଯାଇଛନ୍ତି ।  ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ଆଜି ଆମେ ସେହିଭଳି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଓ ତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ଆପଣ ମାନ ଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂର୍ଣ୍ଣମ ମିଶ୍ର , ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଆଗ ଧାଡି ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ବେସ ପରିଚିତ । ଆପଣ ମାନେ ପୂନମ ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ । ସେ ବହୁସାରା ଚଳଚିତ୍ର ନିଜ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହେବା ସହିତ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କର ସିନେମା କ୍ୟାରିଅର ୨୦୧୧ ମସିହା ରେ ବାଇଶୀ ପାହାଚେ ଖେଳିବ ମୀନ ରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

ଏହା ପରେ ସେ ସୁପର ଷ୍ଟାର ବାବୁଶାନଙ୍କ ସହିତ ଲଭ ମାଷ୍ଟର ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଏହି ସିନେମା ଟି ସୁପର ହିଟ ହୋଇଥିଲା । ଆଜି ବି ଏହି ସିନେମା ଟିକୁ ଲୋକ ଦେଖିଲେ ଭରପୁର ମନୋରଞ୍ଜନ ମିଳିଥାଏ । ଏହା ପରେ ସେ ରକଷ୍ଟାର, ଟିକେ ଲଭ ଟିକେ ଟୁଇସ୍ଟ ଏମିତି ଅନେକ ସିନେମାରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ଦେଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ତାଙ୍କର ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଟିଭି ବ୍ୟାନରରେ ଏକା ନୂଆ ସିନେମା ଆସୁଛି ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ସହ ଦୀପକ ଓ ଦିବ୍ୟା ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ବେସ ସକ୍ରିୟ ରହୁଛନ୍ତି ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ପୂର୍ଣମ ଙ୍କ ର ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନାଲି ଶାଢୀ ସହିତ ମଥାରେ ସିନ୍ଦୁର ଲଗାଇଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ଦେଖି ଦର୍ଶକ ଭାବୁଛନ୍ତି ସେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବ ଜୀବନ୍ ରେ ସେ ବିବାହ କରି ନାହାନ୍ତି ।  ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ପୂନମ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ଓ ସେ ବହୁତ ସାରା ମଜା ମସ୍ତି କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ତାଙ୍କ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସମୟର ଅଟେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସରକାର କଲେ ବଡ଼ ଘୋଷଣା ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ଦମନ ଫିଲ୍ମ ସରକାର ଦେବେ ପଇସା ଦେଖନ୍ତୁ ଏହାକୁ ସୁଣିଲାରେ Babushan କେତେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି !

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଅର୍ଥାତ୍ ଦିନ କୁ ଦିନ ବଢି ଚାଲିଛି ଦମନ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଦମନ ର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.