Breaking News

କାହିଁକି ହସ୍ପିଟାଲ ରେ ଅଛନ୍ତି Ollywood ର ମହାନ ଅଭିନେତା ପ୍ରଦ୍ୟୁମ୍ନ ଲେଙ୍କା Pradyumn Lenka ?

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ହସ୍ପିଟାଲ ରେ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି ଓ ସେ ଆଇସିଇଉ ରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ସେ ଅଭିନେତା ଜଣକ କିଏ ଓ ତାଙ୍କୁ କଣ ହୋଇଥିଲା ଯେ ହସ୍ପିଟାଲ ରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି । ଭଳି ସବୁକିଛି ପାଇବା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମ ରେ ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ପ୍ରଦ୍ଯୁମ୍ନ ଲେଙ୍କା ବର୍ତ୍ତମାନ ମେଡିକାଲ ରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁ କଳାକାର ମାନେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଆପଣ ମାନେ ପ୍ରଦ୍ଯୁମ୍ନ ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ , ସେ ବହୁ ଧାରାବାହିକ ଓ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ନିଜର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ତରଂଗ ପ୍ରଡକ୍ସନ ସଂସ୍ଥା ଏକ ଚଳଚିତ୍ର ନେଇ ଆସୁଛି ଯାହାର ନାମ ହେଉଛି “ବାପା ଆଇସିଇଉ ରେ ଅଛନ୍ତି “  । ତେବେ ଏହି ଚଳଚିତ୍ର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ନଜର ଆସିବେ , ଆପଣ ଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଯୋଡି ,

ସାତ୍ଵିକ ଓ ରାଧିକା , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଦୁଇ ଜ୍ଯୋଡି ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଏହି ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ । ତେବେ ଠିକ ସେହିଭଳି ଆପଣ ମାନେ ପ୍ରଦ୍ଯୁମ୍ନ ଲେଙ୍କା ଏହି ଚଳଚିତ୍ର ରେ ବାପା ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରିବାର । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଯେହେତୁ ଚଳଚିତ୍ର ର ନାମ ରହିଛି ବାପା ତମେ ଆଇସିଇଉ ରେ ସେଥିପାଇଁ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ରେ ଆଇସିଇଉ ରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି ପ୍ରଦ୍ଯୁମ୍ନ । ଏହା ହେଉଛି ରିଲ ଲାଇଫ ର ଘଟଣା ରିଅଲ ରେ ସେ ବହୁତ ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସରିଲା ରିୟା ଦେଙ୍କର ବାହାଘର ରିୟା ବାହାହେଲେ ହେଲେ ଗୋଟେ ବଙ୍ଗାଳି Hero ଙ୍କୁ ଦେଖନ୍ତୁ ବାହାଘର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭିଡ଼ିଓ !

ହେଲୋ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଏବେ ଆସି ଯାଉଛି ଏକ ବୋହୁତ ବଡ ଖୁସୀ ଖବର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି …

Leave a Reply

Your email address will not be published.