Breaking News

ବାହାଘର ପରେ ହିରୋଇନ ଅର୍ଚ୍ଚିତା (Archita) ଓ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କିପରି ମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚିତା ନିଜ ବଡ ଭଉଣୀ ଙ୍କ ପାଖ ରେ କିପରି ସମୟ ଅତି ବାହିତ କରୁଛନ୍ତି ଜାଣିବା ସହିତ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ଭଉଣୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ,


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କ ବଡ ଭଉଣୀ ର ନାମ ହେଉଛି ଅର୍ପିତା ସାହୁ , ତେବେ ଅର୍ପିତା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବିବାହ କରି ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କ ସହିତ ରାଜସ୍ଥାନ ରେ ଅଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କ 5 ବର୍ଷ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି । ଅର୍ଚିତା ତାଙ୍କ ବଡ ଭଉଣୀ କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି , । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ସବ୍ୟ ଓ ଅର୍ଚିତା ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ରୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଇ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।
ତେବେ ଏହି ଦୁଇ ଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା ରାଜସ୍ଥାନ ରେ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ରାଜସ୍ଥାନ ର ଯେଉଁ ସ୍ଥାନ ରେ ବିବାହ ଘର ହୋଇଥିଲା ସେହି ସ୍ଥାନ ରେ ଅର୍ପିତା ସାହୁ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କ ରହୁଛନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଙ୍କ ବିବାହ ର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ଵ ନେଇଥିଲେ । ତାହେଲେ ବାହାଘର ଟି ବେସ ଧୁମଧାମ ରେ ହେବା ପରେ ଓଡିଶା କୁ ଆସିଥିଲେ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅର୍ପିତା ଓଡିଶା ଅର୍ଚିତା ଙ୍କ ପାଖ କୁ ଆସିଛନ୍ତି ଓ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କ ସହ ବହୁ ସର୍ଟ ରିଲ୍ସ ଭିଡିଓ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶାଶୂ ଘରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନଙ୍କୁ (Somalin Parida) ଖୁଆଇ ଦେଲେ ଶାଶୂ ଓ ନଣନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *