Breaking News

ଓଡିଆ ସିନେମାର ସବୁ ବଡ ବଡ ହିରୋ ମାନଙ୍କର ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ବାପା ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମର ଏହି ପେଜ ରେ ଆମେ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅଭିନେତା ମାନ ଙ୍କ ବାପା ମାନ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଯାହା ଆପଣ ମାନେ ଆଗରୁ ଜାଣି ନଥିବେ କି ଶୁଣି ନଥିବେ । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ,

ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି – ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଅଭିନେତା ବହୁସାରା ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରୁଥିବାର ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖୁଥିବେ , ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅନୁଭବ କେନ୍ଦ୍ରପଡା ର ସାଂସଦ ଅଟନ୍ତି । ତେବେ ଅନୁଭବ ବାପା ଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ଅଭୟ କୁମାର ମହାନ୍ତି ସେ ଜଣେ ଲେକ୍ଚର ।


ସବ୍ୟସାଚୀ ମିଶ୍ର – ଏହି ଅଭିନେତା ଙ୍କୁ କିଏ ବା ନଜାଣେ କରୋନା ସମୟ ରେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରି ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣକ । ସବ୍ୟ ଙ୍କ ବାପା ଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ସୁରେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରସାଦ ମିଶ୍ର ।

ଅର୍ଦ୍ଧେନ୍ଦୁ ସାହୁ – ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତା ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ କିଛି ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଦେଖିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ , ତାହେଲେ ଆପଣ ମାନେ ଆମର ଏହି ପେଜ ଅର୍ଦ୍ଧେନ୍ଦୁ ଙ୍କ ବାପା ଙ୍କୁ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ ।


ଜ୍ଯୋତି ରଞ୍ଜନ ନାୟକ – ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତା ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ବେସ ଭଲ ଭାବ ରେ ଜାଣିଥିବେ , ତେବେ ଜ୍ଯୋତି ଙ୍କ ବାପା ହେଉଛନ୍ତି ରମେଶ ନାୟକ , ଯିଏ କି ଜଣେ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ ଅଟନ୍ତି ।

ବାବୁଷାନ ମହାନ୍ତି – ଏହି ଅଭିନେତା ଙ୍କୁ କିଏ ବା ନଜାଣେ ସ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ନମ୍ବର 1 ହିରୋ ଭାବେ ବେସ ପରିଚିତ , ବାବୁଷାନ ଙ୍କ ବାପା ଉତ୍ତମ ମହାନ୍ତି ମଧ୍ୟ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଜଣେ ସୁପର ଷ୍ଟାର ଅଭିନେତା ।


ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ସାମନ୍ତରାୟ – ଏହି କୁନି ଅଭିନେତା ଜଣକ ବହୁ କମ ବୟସ ରୁ ବେସ ନାମ ଅର୍ଜନ କରି ପରିଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ଆପଣ ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ବାପା ଙ୍କୁ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମ ରେ ।


ସମ୍ବିତ – ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଅଭିନେତା ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଆଗ ଧାଡି ର ଅଭିନେତା , ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଫଟୋ ରେ ସମ୍ବିତ ଙ୍କ ବାପା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ ।


ସ୍ଵରାଜ ବାରିକ – ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣକ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବେ ବେସ ପରିଚିତ , ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଫଟୋ ରେ ସ୍ବରାଜ ଙ୍କ ବାପା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖୁଥିବେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସରିଲା ରିୟା ଦେଙ୍କର ବାହାଘର ରିୟା ବାହାହେଲେ ହେଲେ ଗୋଟେ ବଙ୍ଗାଳି Hero ଙ୍କୁ ଦେଖନ୍ତୁ ବାହାଘର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭିଡ଼ିଓ !

ହେଲୋ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଏବେ ଆସି ଯାଉଛି ଏକ ବୋହୁତ ବଡ ଖୁସୀ ଖବର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି …

Leave a Reply

Your email address will not be published.