Breaking News

ପୂଜାରୀ ରୁ ଭାୟା ଇଲେକ୍ଟ୍ରିସିଆନ ହୋଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ଷ୍ଟାର କମେଡିଆନ, Odia Jatra କଳାକାର ଦୟା (Daya) ଙ୍କ ସଂଘର୍ଷ କାହାଣୀ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ସଦା ସର୍ବଦା ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିଥିବେ , ତାହେଲେ ଆଜି ଆମେ ଆମର ଏହି ପେଜ ଜଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣେ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା , ତେବେ ଏହି ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ଦୟା , ତାହେଲେ ଆଜି ଆମେ ଦୟା ଭାଇ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ।

ତେବେ ଦୟା ଭାଇ ପ୍ରଥମେ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ପ୍ରଥମେ ପୂଜାରୀ ଚାକିରି ପାଇଥିଲେ , ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ରେ କାମ କରିବା ସହ ମାଇକ ରେ ପ୍ରଚାର ଆଉ ମେଲୋଡି ରେ ବି ଗଉଥିଲେ । ତେବେ ପରେ ହଠାତ ସୁଯୋଗ ହାତ ଠାରି ଡାକିଲା ଆଉ ବନିଗଲେ ଜଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ନମ୍ବର ୱାନ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ।

ତେବେ ଦୟା ଭାଇ ଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ 17 ବର୍ଷ ପରେ ତାଙ୍କୁ ମିଳିଥିଲା ସଫଳତା , ତେବେ ବାଲେଶ୍ଵର ଜିଲ୍ଲା ରେ ଦୟା ଭାଇ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଓ ସେ ପିଲା ଟି ଦିନ ରୁ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବେସ ଇଚ୍ଛୁକ ଥିଲେ । ତେବେ ସେ ପ୍ରଥମେ ଭବାନୀ ଗଣନାଟ୍ୟ ର ପରିଚାଳକ ଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଦୁର୍ବଳ ଶରୀର ଦେଖି ତାଙ୍କୁ ଠାକୁର ପୂଜା କରିବା ପାଇଁ ପାର୍ଟି ମ୍ୟାନେଜର ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ , ତେବେ ଦୟା ଏ କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ସେ ମଞ୍ଚ ରେ ପାଦ ଥାପିଥିଲେ । ତେବେ ଭବାନୀ ଗଣନାଟ୍ୟ ର ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ହଠାତ ଅନାଉପସ୍ଥିତ ରହିବା ରୁ ଦୟା ଙ୍କୁ ମିଳିଥିଲା ସୁଯୋଗ ।
ଭବାନୀ ରେ ବର୍ଷେ କାମ କରିବା ପରେ ଅପେରା ଗଣନାଟ୍ୟ କୁ ଆସିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ବ୍ରଜ ଭାଇ ଓ ପଦ ଭାଇ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଥିବା ରୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଲା ନହିଁ । ତେବେ ବ୍ରଜ ଭାଇ ଗଣନାଟ୍ୟ ଛାଡିବା ପରେ ଦୟା ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇଥିଲେ ତେବେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ ତାରାମଣି ଉପଧ୍ୟାୟ । ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ଦୟା ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ତାରାମଣି ଙ୍କ ବାପା ଦୟା ଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦେଖି ଜ୍ଵାଇଁ କରିବେ ଇଚ୍ଛୁକ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଦୟା ଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଥିବାରୁ ସେ ତାଙ୍କ ଶଶୁର ଙ୍କ ଠାରୁ 20 ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଇ ଘର କରିଥିଲେ ଓ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ସେ ତ୍ରିନାଥ ଗଣନାଟ୍ୟ କୁ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସ୍ଵପ୍ନ ମହଲ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ଦୟା ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବୁଢ଼ୀ ହେଲେଣି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଯାଏଁ ବିବାହ କରି ନାହାନ୍ତି ଏହି ଓଡ଼ିଆ ହିରୋଇନି ମାନେ !

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆମ ଅଲିଉଡ଼ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ବହୁ ସାରା ହିରୋଇନି ମାନେ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ବିଭାହ ପାଇଁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.