Breaking News

ବାପାର ମୃ-ତ୍ୟୁ ପରେ ପୁଅ ଭଳି ଶ-ବ ସଂସ୍କାର କଲେ ୪ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଝିଅ, ଦେଖିଲେ ଆଖିରୁ ଲୁହ ଝରିଯିବ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏ ପୃଥିବୀ ପୃଷ୍ଟ ରେ ଯିଏ ବି ଜନ୍ମ ନେଇଛି ସେ ଦିନେ ନା ଦିନେ ମୃତ୍ୟୁ କରିବ । ତେବେ ମୃତ୍ୟୁ ଟି ସତ , ତେବେ ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଆଜି ଏମିତି କ ଖବର ବିଷୟ ରେ ଜଣାଇବୁ ଯାହା ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ , ବାପା ର ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପୁଅ ଭଳି ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି 4 ଦି-ବ୍ୟା-ଙ୍ଗ ଝିଅ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆଜି କା ଦୁନିଆ ରେ ସମସ୍ତେ ଭାବୁଛନ୍ତି ପୁଅ ହେଲେ ଭଲ ଓ ଝିଅ ହେଲେ ମନ ଦୁଃଖ କରିଥାନ୍ତି କିଛି ଲୋକ ।


ତେବେ ଝିଅ ମାନେ ମଧ୍ୟ ପୁଅ ଙ୍କ ଠାରୁ କମ ନୁହଁନ୍ତି , ଯାହା ଆପଣ ମାନେ ଆମର ଏହି ପେଜ ରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ , କେମିତି 4 ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଭଉଣୀ ନିଜ ବାପା କୁ କାନ୍ଧ ରେ କାନ୍ଧେଇ କୋକେଇ କୁ ଧରି ସବ ସତ୍କାର ପାଇଁ ନେଉଛନ୍ତି । ବନ୍ଧୁଗଣ ସବୁଠୁ ଦୁଃଖ ର ଖବର ହେଲା ଯେ କିଛି ମାସ ପୂର୍ବେ ମାଆ ଚାଲି ଯାଇଥିବା ସମୟ ରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବାପା ଚାଲିଗଲେ । ଏହି 4 ଭଉଣୀ ବାପା ଙ୍କୁ କାନ୍ଧେଇ ମସାଣି ନେଇ ତାଙ୍କ ସବ ସତ୍କାର ସମ୍ପନ୍ନ କରିଛନ୍ତି ।

ବାର୍ଦ୍ଧକ୍ୟ ଜନିତ ଅସୁସ୍ଥତା କାରଣ ରୁ ମେଡିକାଲ ବାଲେଶ୍ଵର ଜିଲ୍ଲା ରେମୁଣା ଥାନା ନିଜାମପୁର ପଞ୍ଚାଯତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦୁମୁଦା ଗ୍ରାମ ବାଇଧର ଜେନା , ଯାହାଙ୍କ ବୟସ 75 ବର୍ଷ ,ସେ ଗତକାଲି ମୃତ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ବାଇଧର ଙ୍କ 4 ଟି ଝିଅ ଅବନତି,ସୁକାନ୍ତି,ବାସନ୍ତୀ,ଜୟନ୍ତୀ ସମସ୍ତେ ଜନ୍ମ ରୁ ରୁ ମୁକ ଓ ବଧିର । ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ସେମାନ ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ରୁ କେହି ବି ବାହା ହୋଇ ନାହାଁନ୍ତି ।

ଚାଷ ରୁ ପେଟ ନ ପୂରୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ରେ ରହୁଥିଲେ । ତେବେ ସେ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ସର୍ଯ୍ଯାଶାୟୀ ହୋଇଯିବା ରୁ ପତ୍ନୀ ହାରମଣି ଛେଳି ପାଳନ କରି ପରିବାର ପୋଷୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଉଭୟ 4 ଝିଅ ଙ୍କୁ ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ସରକାର ଙ୍କ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ଲୋଡିଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପାଠ ପଢ଼ିଛନ୍ତି ଷଷ୍ଠ ହେଲେ ଫେସବୁକରେ ଡାକ୍ତର ପରିଚୟ ଦେଇ ଫ-ସ-ଉ-ଥି-ଲେ ଝି-ଅ ଙ୍କୁ ,ଆଉ ଲୁ-ଟି ନେଉଥିଲେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା କହିଲେ ଷଷ୍ଠ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *