Breaking News

ବଡ ଦୁଃଖ ଖବର – ଭାରତୀୟ U-19 ଟିମର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ଏକ ଦୁଃଖ ଖବର ଆସିଛି କ୍ରିକେଟ ଜଗତ ରୁ , ହଁ ବନ୍ଧୁ 19 ବର୍ଷ କମ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳ ଅଧି ନାୟକ ବା ସୌରାଷ୍ଟ୍ର ପକ୍ଷ ରୁ ରଣଜୀ ମ୍ଯାଚ ଖେଳୁଥିବା ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ଅଭି ବାରୋତ ଙ୍କ ଅକାଳ ରେ ବିୟୋଗ ହୋଇଛି । ମାତ୍ର 29 ବର୍ଷ ବୟସ ରେ ହୃ-ଦ-ଘା-ତ ରେ ପ୍ରା-ଣ ହରାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଏ ନେଇ ଟ୍ବିଟ କରି ଜଣାଇଛି ସୌରାଷ୍ଟ୍ର କ୍ରିକେଟ ସଂଘ ।

ତେବେ ସୌରାଷ୍ଟ୍ର ପକ୍ଷ ରୁ ଅଭି ବାରୋତ ରଣଜୀ କ୍ରିକେଟ ଖେଳିଛନ୍ତି ଓ 2019-20 ରେ ରଣଜୀ ଚମ୍ପିଆନ ଦଳ ସଦସ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ । ଅଭି ବାରୋତ ଡାହାଣ ହାତୀ ବ୍ୟାଟସ ମ୍ୟାନ ଥିଲେ ସେ ବେଳେ ବେଳେ ଅଫ ବ୍ରେକ ବୋଲିଂ କରୁଥିଲେ । ସେ 38 ଟି ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀ , 38 ଟି ଲିଷ୍ଟ ଏ , 20 ଟି ଘରୋଇ ଟି20 ମ୍ଯାଚ ଖେଳିଛନ୍ତି । ତେବେ ଅଭି ବାରୋତ ଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗ ରେ ପୁରା ସୌରାଷ୍ଟ୍ର କ୍ରିକେଟ ଆସୋସିଏସନ ସ୍ତବ୍ଧ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ।


ତେବେ ଅଭି ବାରୋତ ଜଣେ ଭଲ ୱିକେଟ କିପର ବ୍ୟାଟସ ମ୍ୟାନ ଯିଏ ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀ ରେ 1547 ରନ ରେ , ଲିଷ୍ଟ ଏ ରେ 1030 ରନ ଓ ଟି-20 ରେ 717 ରନ କରି ଛନ୍ତି । ତେବେ ସୌରାଷ୍ଟ୍ର ପାଇଁ ଅଭି ବାରୋତ 17 ଟି ରଣଜୀ, 17 ଟି ଲିଷ୍ଟ ଏ ଓ 11 ଟି ଟି-20 ଖେଳିଛନ୍ତି , ଅତି ନିକଟ ରେ ଶେଷ ହୋଇଥିବା ଶୟିଦ ମୁସ୍ତାକ ଅଲି ଟ୍ରଫି ଜିତି ଥିଲେ ତାହା ପୁଣି 53 ବଳ 122 ରନ କରି । ତେବେ ତାଙ୍କ ବିୟୋଗ ରେ ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ କ୍ରିକେଟର ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ॥


ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

୬୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ବିବାହ କଲେ ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ କ୍ରିକେଟର୍‌….

ଭାରତର ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ସମିକ୍ଷ ଅରୁନୁ ଲାଲ ୬୬ 5ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦ୍ୱତୀୟ ଥର ବିଭାହ କରିଛନ୍ତି ଅରନୁ 38 …

Leave a Reply

Your email address will not be published.