Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – ସ୍ଵାମୀ ଘରୋଇ କ-ଳି ରୁ ସ୍ଵାମୀ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଡ୍ୟାମ ଭିତରକୁ ଡେ-ଇଁ-ଲେ ସ୍ତ୍ରୀ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯାହା ଆପଣ ମାନେ ଶୁଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଯେ ସ୍ଵାମୀ ସାମ୍ନା ରେ ସ୍ତ୍ରୀ ପୋଲ ତଳ କୁ ଡେ-ଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ନି-ଖୋ-ଜ ଅଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଭଳି ଘଟନା ଘଟିଛି କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ରେ , ତେବେ କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା କୁକୁଡାପକ୍ଷୀ ଗାଁ ର ପଦ୍ମ ଖରା ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଜଗବନ୍ଧୁ ଖରା ଦଶହରା ଉପଲକ୍ଷେ ତାଙ୍କର ନିକଟସ୍ଥ ପୂଜାରିଗୁଡା ରୁ ଅତିଥି ଙ୍କ ଘର କୁ ଯାଇଥିଲେ ।

ତେବେ ସେହିସ୍ଥାନ ଉଭୟ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଘର କୁ ଫେରୁଥିବା ସମୟ ରେ ଉଭୟ ମଧ୍ୟ ରେ କିଛି କାରଣ ରୁ ଉଭୟ ମଧ୍ୟ ରେ ଝ-ଗ-ଡା ହୋଇଥିଲା ଓ ତାହା ପୁଣି ବାଇକ ରେ ଆସୁଥିବା ସମୟ ରେ , ତେବେ ଏହି ଝ-ଗ-ଡା କୁ ନେଇ ସ୍ତ୍ରୀ ପଦ୍ମଖରା ରାଗି ଯାଇ ଚମ୍ପପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାର କୁ ଡେ-ଇଁ ପଡିଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ଖବର ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଜାଣିବା ପରେ ଖୋଜା ଖୋଜି କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମ-ହି-ଳା ଜଣ ଙ୍କୁ ପାଇ ନଥିଲେ ।

ତେବେ ସେସ ରେ ଅଗ୍ନିସମ ବାହିନୀ ଙ୍କୁ ଫୋନ କରିଥିଲେ , , ତେବେ ଅଗ୍ନିସମ ବାହିନୀ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତାର କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଲାଗି ପଡିଲା । ତେବେ ବହୁ ସମୟ ଅପରେସନ ପରେ ମହିଳା ପଦ୍ମାଖରା ଙ୍କ ମୃ-ତ ଦେ-ହ ଉ-ଦ୍ଧା-ର ହୋଇଛି । ତେବେ କାହିଁକି ଝ-ଗ-ଡା ଲାଗିଲା ଓ କଣ ପାଇଁ ପୋଲ ତଳ କୁ ଡେ-ଇଁ ପଡ଼ିଲେ , ଯଦି ଡେଇଁଲେ ସ୍ଵାମୀ ଜଣକ ସେଠାରେ କଣ କରୁଥିଲେ ତେବେ ଏହି ଭଳି ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସୁଥିବା ସମୟ ରେ ପୋଲିସ ତାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପାଠ ପଢ଼ିଛନ୍ତି ଷଷ୍ଠ ହେଲେ ଫେସବୁକରେ ଡାକ୍ତର ପରିଚୟ ଦେଇ ଫ-ସ-ଉ-ଥି-ଲେ ଝି-ଅ ଙ୍କୁ ,ଆଉ ଲୁ-ଟି ନେଉଥିଲେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା କହିଲେ ଷଷ୍ଠ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *