Breaking News

ରାଜ୍ୟ ସରକାର ନେଲେ ବଡ ନିଷ୍ପତି ପୂଜା ପରେ ଖୋଲିବ ଅଷ୍ଟମ ଓ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ ଦଶହରା ପରେ ପରେ ଖୋଲିବ ଅଷ୍ଟମ ଓ ଏକାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ପୂଜା ଛୁଟି ପରେ ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀ ର ଛାତ୍ର ଓ ଛାତ୍ରୀ ମାନେ ସ୍କୁଲ ଆସିବେ ପାଠ ପଢିବେ ଠିକ ସେହିଭଳି ଯୁକ୍ତ ୨ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ର ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ମାନେ କଲେଜ ଆସି କ୍ଳାସ କରିବେ । ତେବେ ଏ ନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଗଣ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ନବମ ଓ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପିଲା ଙ୍କ ଅଫଲାଇନ ପାଠ ପଢା ଚାଲିଛି , ତେବେ କରୋନା କାରଣ ରୁ ସରକାର ଅନଲାଇନ ପାଠ ପଢା କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଓ ତାହା କିଛି ମାତ୍ର କେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା କାରଣ ବହୁ ଛାତ୍ର ଓ ଛାତ୍ରୀ ମାନେ ଅର୍ଥ ଅଭାବ ରୁ ଅନଲାଇନ କ୍ଳାସ କରି ପାରି ନଥିଲେ ।

ତେବେ ସରକାର ଏହା କୁ ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ରେ ରାଖୀ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ରେ ନବମ ଓ ଦ୍ଵାଦଶ ଖୋଲିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଓ ତାହା ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା । ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ରୁ ଅଷ୍ଟମ ଓ ଏକାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଖୋଲିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ସରକାର । ତେବେ ଏହା ପରେ ସମସ୍ତ ଶ୍ରେଣୀ ଧୀରେ ଧୀରେ ଖୋଲିବ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆସିଗଲା ସ୍କୁଲ ଖୋଲିବା ଫାଇନାଲ ତାରିଖ ଏହି ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ କଲେଜ ..

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଏବେ ଏବେ ଆସିଲା ବଡ଼ ଖବର ସରକାର ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଦେଇଛନ୍ତି କେବେ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.