Breaking News

ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ନବୀନ ଦାସଙ୍କ ପୁଅ ମନୀଷଙ୍କ ମାମଲାରେ ହେଲା ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଖୁଲାସା, ମନୀଷ ମୃ-ତ ଶ-ରୀ-ର କୁ ପୋଖରୀ ଭିତରକୁ ଫିଙ୍ଗୁଥିବାର ଭିଡିଡ ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ ମନୀଷ ଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ କୁ ନେଇ ଆସି ଯାଇଛି ଏକ ବଡ ଖବର ଯେ ମନୀଷ ଙ୍କୁ ମା-ରି ପାତ୍ରପଡାସ୍ଥିତ ପୋଖରି ଫିଙ୍ଗୁ ଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ସିସିଟିଭି ରେ ଚେକ ପରେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଟି ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଛି ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ କିଛି ଯୁବକ ମନୀଷ ଙ୍କୁ ଫିଙ୍ଗୁ ଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।


ଯାହା ସୂଚନା ମିଳିଛି ଏହି କାଣ୍ଡ ମନୀଷ ଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ମାନେ କରିଛନ୍ତି , ତେବେ ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ କରି ଦେବା ପାଇଁ ସେମାନେ ମନୀଷ ଙ୍କୁ ପୋଖରୀ କୁ ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଘଟଣା ଟି କେବଳ ବିଲ ପେମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଘଟିଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଘଟଣା ଦିନ ହୋଟେଲ ବାର ରେ 35 ହଜାର ଟଙ୍କା ବିଲ ହୋଇଥିଲା ଓ ତେବେ ଟଙ୍କା କିଏ ଦେବ ବୋଲି ମନୀଷ ଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ମାନ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ପା-ଟି-ତୁ-ଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ପା-ଟି-ତୁ-ଣ୍ଡ କରି ପଇସା ନ ଦେବା ରୁ ବାର ମାଲିକ ମନୀଷ ଙ୍କ ମୋବାଇଲ କୁ ବ-ନ୍ଧ-କ ରେ ରଖିଲା ।

ତେବେ ମନୀଷ ଘର କୁ ଆସି ଟଙ୍କା ଦେଇ ମୋବାଇଲ ଆଣିଥିଲେ , ମନୀଷ ଙ୍କୁ ବହୁତ ଖରାପ ଲାଗିଥିଲା କାରଣ ସାଙ୍ଗ ସାଥି ମାନେ ପଇସା ଦେବା କୁ ଝ-ଗ-ଡା ହେବା ଓ ଅନ୍ୟପଟରେ ପଇସା ନ ଦେବା ରୁ ବାର ମାଲିକ ମୋବାଇଲ ନେଇଯିବା । ତେବେ ମନୀଷ ପଇସା ଦେଇ ମୋବାଇଲ ଆଣିବା ପରେ ବାର ବାହାରେ ମନୀଷ ଙ୍କ ସହ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ପା-ଟି-ତୁ-ଣ୍ଡ ହେବା ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ ଓ ଏହା ଫଳ ରେ ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ ରେ ମନୀଷ ଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ଓ ତେବେ ମନୀଷ ମୃ-ତ୍ ଶ-ରୀ-ର କୁ ପୋଖରୀ ରେ ପକାଇଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ଦୃଶ୍ୟ ଟି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପାଠ ପଢ଼ିଛନ୍ତି ଷଷ୍ଠ ହେଲେ ଫେସବୁକରେ ଡାକ୍ତର ପରିଚୟ ଦେଇ ଫ-ସ-ଉ-ଥି-ଲେ ଝି-ଅ ଙ୍କୁ ,ଆଉ ଲୁ-ଟି ନେଉଥିଲେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା କହିଲେ ଷଷ୍ଠ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *