Breaking News

ହେ ପ୍ରଭୁ ର-କ୍ଷା କର… ତାରା ତାରିଣୀ ମନ୍ଦିରରେ ଲାଗିଲା ନି-ଆଁ, ମାଡି ଆସୁଛି କି ବଡ ବି-ପ-ଦ!

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବ ଖବର ଯେ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଥିବା ମା ତାରାତାରିଣୀ ପୀଠ ରେ ଏକ ଅ-ଘ-ଟ-ଣ ହୋଇଛି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଗତ କାଲୋ ମହାସପ୍ତମୀ ପୂଜା ମନ୍ଦିର ଚାଲୁଥିବା ସମୟ ରେ ନିଆଁ- ଲାଗିଯାଇଥିଲା । ମା ଙ୍କ ପୀଠ ରେ ଥିବା ଦୀପ ଘରେ ହଠାତ ନିଆଁ ଲାଗି ଯାଇଥିଲା । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ନିଆଁ ଏତେ ପରିମାଣ ରେ ଲାଗିଥିଲା ସେଥିରୁ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଧୂଆଁ ନିର୍ଗତ ହେଉଥିଲା ।


ତେବେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଅଗ୍ନିସମ ବିଭାଗ ଖବର ପାଇବା ପରେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଆସ ନିଆଁ ଲିଭାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା ଓ ପରେ ଅଗ୍ନିସମ , ବିଭାଗ ନାଇଁ ଲିଭାଇ ବା ରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ନିଆଁ ଦ୍ଵିପ ଘରେ କେମିତି ଲାଗିଲା ତାହା ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଜଣା ପଡି ନହିଁ , କିନ୍ତୁ କେହି କେହି କହୁଛନ୍ତି ସେଠାରେ ଦ୍ଵିପ ଦ୍ଵାରା ଏହି ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ହୋଇଛି ବୋଲି ।

ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ଟି ଘଟିବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ମାନେ ଏହାକୁ ଅ-ଶୁ-ଭ ସଂକେତ ବୋଲି ମାନେ କରିଛନ୍ତି , ତେବେ ଦ୍ଵିପ ଘର ର କବାଟ ,ଝରକା ଆଦି ବହୁ ଜିନିଷ ପୋଷୀ ଯାଇଥିବା ର ସୂଚନା ମିଳିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

Govinda Sahu ବିରୋଧରେ ଫୁଣି ହେଲା ଆଉ ଏକ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଖୁଲାସା, ଆଉ ଜଣେ ଛା-ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ବି ମା-ରି ଦେଇଥିଲା ଗୋବିନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଗୋବିନ୍ଦ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଆସିଲା ବଡ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ କଲା ଭଳି ଖବର …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *